Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakma Rahatlığı

2273

Elektronik Sigara ile sigara bırakmanın yolları

Teknolojinin hızla ilerlemesi beraberinde sigara bırakmanın yolları için etkili çözümler üretmiştir. Çin ve ABD tarafından yapılmış olan elektronik sigaralar sayesinde binlerce insan artık ölmüyor. Tütün mamulleri insana ve çevresine verdiği zararlar nedeniyle her gün dünya genelinde binlerce insanın canından olmasına sebep oluyor. Bu nedenle bırakmak için etkili bir çözüm olan elektronik sigara cihazları kullanan her insanın sigarayı bırakmasını sağlıyor. Oldukça kolay ve etkili bir çözüm haline gelen bu cihazlar ülkemizde de kullanılıyor. Önerilen markalar Dekang, Natura, Halo, joyetech olarak belirtilmiştir. Bu önerilen markalar dışında bilmediğiniz ürünler sağlığınızı tehdit eder.

elektronik sigara

Elektronik Sigaranın Zararları

Elektronik sigaranın zararları diğer normal sigaralara göre oldukça azdır. Fakat elektronik sigaraları hamilelerin ve kalp hastalığı gibi rahatsızlıkları olanların kullanılması önerilmiyor. Her hangi bir sağlık probleminiz yoksa sigarayı bırakmanız için en ideal çözümdür. Diğer sigaraya oranla daha avantajlıdır. Hem size maddi açıdan sürekli bir külfet olmuyor. Hem de sağlığınızı tehdit eden kanserojen maddeleri içermiyor. Sigara içerisinde bulunan 4 bin adet sağlığa zararlı olan maddeleri bu cihaz içermez. Duman üretmez sigara ucundan çektiğiniz zaman içerisindeki sensör yardımıyla entegre olarak buhar çıkartıyor. Bu sayede etrafınıza da zararlı duman yaymıyor ve onları da zehirlemiş olmuyorsunuz.

Elektronik Sigara İçerisinde Bulunan Maddeler

İçerisindeki kapsüllerde bulunan alkoloit sıvısında Propilen glikol, su, Etanol, tütün çiçeği ve nikotin içeriyor. Kapsüller nikotin derecesine göre üretilmiştir. En yüksek nikotin derecesinden en düşün dereceye kadar belirleyebilirsiniz. Elektronik sigara ile sigara bırakmak isteyenler en yüksek dereceden azaltarak 0 nikotin derecesine doğru kullanabilirler. Bu cihazlar şarj ile çalışan cihazlardır. Pilleri bittiği zaman dışarıya veren dumanlar gözle görülür şekilde azalmaktadır. İlk şarjı 4 saat ikinci şarjı ise 3 saat yapabilirsiniz. Pil tamamen bittiği zaman cihazın LED ışığı yanıyor. Temizliği de en az kullanımı kadar kolaydır. Bu şekilde kısa sürede daha az maliyetle sigaradan kurtulabilirsiniz. Sigara kullanmak sizlere verdiği kadar çevrenize de zarar veriyor sizce artık bu zararlı maddeden kurtulmak istemez misiniz?

Neden Elektronik Sigara?

Piyasada binlerce sigarayı bıraktıran ürün bulunmaktadır. Bunların çoğu ilaç olduğu için insan sağlığına zarar verebiliyor. Elektronik sigara cihazı sizlere zarar vermeden sigaradan kurtulma yolları sunuyor. Kullanımın kolaylığı ve her hangi bir vücuda yaydığı bir şey olmadığı için zarar teşkil etmiyor. Kullandığınız cihazın iyi üretilmiş olmasına özen gösterin. Markasının ne olduğunu bilmediğiniz ürünleri kullanmayın. Ateş çıkartmadığı için yangın riski bulunmaz. Sigaranın vermiş olduğu zararı size hiç bir şey vermez. Bu yüzden artık sigaradan vazgeçmenin vakti geldi. Sizde bu cihazı kullanarak sigaradan kurtulan insanların içinde yer alabilirsiniz. Hem sağlığınız hem de cebiniz için bir adım atın.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir