Disney Çizgi Film Karakterleri de Yaşlanır. İşte İspatı.

3819

              Çoğumuz onlarla büyüdü. Bir anlamda onlar çoğumuzu büyüttü. “Biz büyüdük ve kirlendi dünya, neyse ki Omo vardı da temizledi herşeyi” diyeceğimi mi sandınız? Üzgünüm. Öyle demeyeceğim. “Biz büyüdük de onlar aynı mı kaldılar?” diye soracaktım. Kendim sorayım ve kendim cevaplayayım. Hatta resimleriyle ispatlayayım. Malesef onlar da büyüdüler. Hatta yaşlandılar. Onlar için sabahın 6’sında uyanır, tv’yi açar, sonra hemen battaniyemizin altına girerdik. Şimdilerde onlar üşümemek için, iyileşmek için battaniyelerinin altına giriyora benziyorlar. Lütfen, artık birer dede ve nine olmuş bu karakterlere gereken saygıyı sunalım. Birazcık saygı, başka birşey değil…

# 81 yaşındaki Donald Duck

sonbisey_disney_yaşlılık_09

# 75 yaşındaki Daisy Duck

sonbisey_disney_yaşlılık_08

# 80 yaşındaki Porky Pig

sonbisey_disney_yaşlılık_07

# 66 yaşındaki Road Runner ile Coyote. Aynı yaştalarmış ne hoş.

sonbisey_disney_yaşlılık_06

# 87 yaşındaki Miki Fare ile Mini Fare. Aynı yaşta olan mükemmel bir çift.

sonbisey_disney_yaşlılık_05

# 83 yaşındaki Goofy.

sonbisey_disney_yaşlılık_04

# 77 yaşındaki Buggs Bunny ile Lola. Onlar da aynı yaşta. Bu ne tesadüf.

sonbisey_disney_yaşlılık_03

# Siz de mi aynı yaştasınız yahu. 73 yaşındaki Tweety ile Sylvester. Üzgünüm Tweety. Artık kimse sana “bir kedi gördüm galiba” dediğinde inanmayacak. “Bu da iyice bunadı heeaa” diyecekler.

sonbisey_disney_yaşlılık_02

# 75 Yaşındaki Tom ile Jerry. Ben pes ettim artık “siz de mi aynı yaştasınız” demeye. Onun yerine bir mesaj vereyim. Yaaa Tom ve Jerry. O kadar savaştınız durdunuz. Sonunda aynı hastanenin yemeğini yersiniz işte böyle.

sonbisey_disney_yaşlılık_01

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir