Dermana krem nedir nasıl kullanılır

1306
dermana masaj kremi
dermana masaj kremi

dermana krem nedir ? dermana krem nasıl kullanılır ? dermana krem fiyatları nasıldır ? Merhaba sevgili okuyucularım. Gün içinde sık sık çektiğimiz ağrılar, yaşam kalitemizi bozan ve keyfimizi kaçıran büyük bir sebeptir. Bunun için sık sık baş gösteren bu ağrılara çözüm yolları ararız. Bu ağrılar her baş gösterdiğinde ağrı kesicilere sarılmak yerine deneyebileceğiniz bir ürünü anlatmak istedim. Bu ürün baş ağrısı, kol, bilek parmak, omuz, sırt, bacak, diz, ayak, bel, kalça gibi vücudumuzun hemen hemen her bölgesine uygulanabilir. Göz, ağız, genital bölge ve mukoza dışında her bölgeye uygulanabilir. Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız. Sabahları yaşadığınız boyun tutulmalarında, ileri yaşlarda yaşanılan kireçlenmelerde, burkulma, kas ezilmesi gibi yaşadığımız küçük talihsizliklerde, kulunç ağrılarında, romatizmalarda, migren tutmalarında da masaj amaçlı kullanılabilen bir kremdir. Yaralı ve yanık bölgelere kesinlikle uygulamayınız.

Bu ürün tamamen bitkiseldir ve el değmeden üretilir. İçeriğinde 16 çeşit şifalı bitkinin özü vardır. Bu özler nano teknoloji ile bir araya getirilip bize sunulur. Bu yönüyle de benzer içerikli kremlerden daha etkili bir krem olarak karşımıza çıkar. İçeriğinde kullanılan bitki özleri ise; kekik üzümü, kayısı çekirdeği, zeytin, kekik, zencefil, nane, biberiye, karanfil, üzüm çekirdeği, susam, hardal, kafur, alabalık, aloe vera, pelensenktir. İçeriğinde ise; zeytin yağı, biberiye yağı, setearil ark, balsam yağı, alabalık yağı, aloe vera yağı, nipazol, kışlak yağı, yabani hardal yağı, karanfil yağı, kafur, kayısı çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, prorleyn glikol, gliserin stearat, stearik asit, nane yağı, susam yağı, thymus serpyllum yağı, setyimonyum klorür bulunur.

Dermana kremin kullanımı; istediğiniz sorunlu bölge üzerine dairesel hareketlerle tamamen emilene kadar ovalayarak gerçekleşir. Bu ürünü sabah akşam olarak günde 2 kez kullanabilirsiniz. Kullanım sıklığını siz belirleyebilirsiniz. Uzun süreli kullanılması önerilen bir üründür ve 1 gün aralıklarla kullanılması önerilir.

Dermana kremin fiyatı, 55 TL ile 60 TL arasındadır. 100 ml’dir. Aldığınız her dermana kremin yanında hediye edilen cep boyu dermana kremler mevcuttur. Cep boyu ise 25 ml’dir.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir