Dayak Yemek İsteyen Uygulamayı İndirsin: Rumblr

1589

IKEA kataloğundan sehpa takımı seçer gibi “manita” seçme devri bitti. Artık “erkekliğinizi” gösterme sırası. Çalışma sistemi bakımından Tinder’a benzeyen Rumblr; çevrenizde birbirinizle dövüşeceğiniz kişileri bulmaya yarıyor. dayak-yemek-hic-bu-kadar-kolay-olmamisti

Rumblr adlı uygulamanın sloganı “Tinder for Fighting” yani “Kavga etmeye yarayan Tinder”. Sloganından da anlaşılacağı üzere Rumblr, çevrenizde dövüşebileceğiniz kişileri önünüze seriyor. Dövüş partneri seçerken kişinin yaşını, boyunu ve kilosunu öğrenebiliyorsunuz. Dolayısıyla fotoğrafta tam olarak anlaşılmayan siklet farkı ortadan kalkıyor. Eşleşmeden sonra ekrana gelen chat bölümüyle de rakibinizin kulağına “terbiyesiz şeyler” fısıldayabiliyorsunuz.

İşin sadece randevu kısmında görev alan Rumblr, kavgadan sonra muhtemelen kol gibi gelecek hastane masraflarına karışmıyor. Açılacak davada herhangi bir yükümlülük kabul etmiyor.

Uygulamanın amacı biraz yasadışı yollara kaydığı için, Apple bu uygulamaya mağazasında yer vermemiş. Web tabanlı Rumblr’a buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir