CIA, Yıllardır Sakladığı UFO Belgelerini Açıkladı

2198

Yıllardır kafalarda hep soru işaretleri var: Dünya dışında da hayat var mı? Koca evrende tek başımıza mıyız yoksa bilmediğimiz canlılarda yaşıyor mu? Yaşıyorlarsa bizi ziyarete geliyorlar mı? Bu sorulara istinaden baya bir komplo teorisi üretildi aslında. Bu komplo teorilerinin başında Amerika’da bulunana 51. Bölge geliyor.

Haberimize gelecek olursak da ABD Merkezi İstihbarat Dairesi (CIA), Unidentified Flying Object (UFO) -kimliği belirsiz uçan cisimler- ve uzaylılarla ilgili gizliliği kalkan birçok belgeyi halkın erişimine açtı. 1940 ve 1950’li yıllarda tutulan belgeleri, “X-files” dizisine atıfta bulunarak açıkladılar.

Belgelerle Birlikte 2 Fotoğraf da Gösterildi

CIA bu belgelerle birlikte uzaylıların gerçekten var olduğunun kanıtlanabileceğini, UFO görüntülerinin bilimsel bir açıklaması olduğunu belirtti. CIA belgelerle birlikte sırasıyla “Doğu Almanya’da, 1952 yılında, 15 metre çapında bir UFO görüldüğüne dair belge”, “11 Ağustos’ta CIA’de ‘uçan daireler’ üzerine yapılan bir toplantı tutanağı”, “1952’de Kuzey Afrika ve İspanya’da ‘uçan dairelerin’ rapor edilmesine dair bir belge”, “1 Ağustos 1952’de hazırlanmış ‘uçan daireler’ raporu” ve yine 1952 yılına ait “Kongo Uranyum madenlerinde ‘uçan daireler’ görüldüğüne dair rapor” belgelerini ve raporlarını paylaştı.ABD Merkezi Istihbarat Dairesi, UFO ve uzaylilarla ilgili gizliligi kaldirilmis cok sayida belgeyi paylasima acti. CIA dosyalarda yer alan iki adet fotografi da oncelikle paylasti. Bu fotograflardan birinde ucan dairelerin gozuktugu iki fotograf ve CIA ekiplerinin yaptigi bir incelemenin fotografi gozukuyor. (Fotograf: CIA'den alinmisti)

ABD Merkezi Istihbarat Dairesi, UFO ve uzaylilarla ilgili gizliligi kaldirilmis cok sayida belgeyi paylasima acti. CIA dosyalarda yer alan iki adet fotografi da oncelikle paylasti. Bu fotograflardan birinde ucan dairelerin gozuktugu iki fotograf ve CIA ekiplerinin yaptigi bir incelemenin fotografi gozukuyor. (Fotograf: CIA'den alinmisti)
CIA dosyalarda yer alan iki adet fotoğrafı da öncelikle paylaştı. Bu fotoğraflardan birinde uçan dairelerin gözüktüğü iki fotoğraf ve CIA ekiplerinin yaptığı bir incelemenin fotoğrafı gözüküyor. (Fotoğraflar: CIA’den alıntıdır)

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir