Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

6881

Burç Uyumu nedir ?

İnsanlar her gün burç yorumları ve burç uyumu ile ilgil günlük burç yorumları incelerler. Bazı insanlar için karşısındakinin burcu onun bütün özelliklerinden daha önemlidir ve kendi burcu ile uyumlu burç olması da ayrı bir önem gösterir. Kişileri ve arkadaşlıklarını ve hatta duygusal yaşamını  burç yorumları ile değerlendirir ve burçlar zaviyesinde olayları değerlendirip bu bağlamda yargı geliştirirler. Burçlar genel özellikleri ile iyi kötü özellikleri birlikte barındırır. Bu burç özellikleri bazılarımıza yaka silktirir ve o kadar kötü özellikler bir insan evladında nasıl toplanmış dedirtir. Bakalım burçlar uyumu konusunda detaylı bilgiler nelerdir?

Uyumlu Burçlar nelerdir?

# 1 KOÇ BURCU

 koc-burcu

En egolu burçtur. Ego tatmini için yapamayacağı yoktur. Karşısındakini kırmaktan hiç çekinmez ve fıtratında af dilemek diye bir şey yoktur. İnsanları beğenmez ve çok bencildir. Ukalalıklar yaparak millete akıl verir bilmişlik taslar.

# 2 BOĞA BURCU

 Boga-Burcu1

Çok ağırkanlıdır. İteklemeyle yürür. Söylenileni zor anlar defalarca tekrarlaman gerekir.

# 3 İKİZLER BURCU

 ikizler-burcu

Uzak durmanızı tavsiye ederiz. Dedikoduya yaşar adeta. İki yüzlü, riyakar ve yalancıdır.

# 4 YENGEÇ BURCU

 yengec-burcu

Yengeçler karizmatik ve başkalarının sorunlarına duyarlı görünmeye çalışan, yapmacık tavırlarda bulunan tiplerdir. Yaptıkları bu tatlılıklara aldanmayın. Tembeldirler biraz da saftırlar. Kandırılmaları çok kolaydır yani biraz salaktırlar.

# 5 ASLAN BURCU

 aslan-burcu

En büyük zaafları kendilerini kusursuz ve mükemmel sanmalarıdır. Çevresinde dalgaya alındıklarının farkında bile değildirler. Eleştiriye hiç gelemezler. Kendi ütopyaları vardır. En iyisi onları kendilerine bırakmaktır.

# 6 BAŞAK BURCU

basak-Burcu

Ayrıntılar içinde boğulurlar. Başlarına ne gelirse titizlikten gelir .Diliyle adeta yılan gibi sokar. Huysuz ve ruhsuzdurlar.

 # 7 TERAZİ BURCU

 terazi-burcu

Başka bir dünyadan gelmiş gibi yaşarlar. Hiçbir işi beceremezler aylak aylak gezerler. Güzel olmak için kendilerini yırtarlar. Dengesizdir.

# 8 YAY BURCU

 yay-burcu2

Hayata tozpembe bakmaya çalışan ,her şeye gülmeye çalışan tiplerdir. İşsiz güçsüz takımının öncüsüdür. Genellikle alkoliklerdir.

# 9 AKREP BURCU

 akrep

Diliyle değil, kuyruğuyla sokar adamı. Kıskanç, içten pazarlıklı ahlak yoksunu kişilerdir. İkili ilişkilerde hayvansıdırlar. Duygusuzdur hayat amacı yoktur.

# 10 OĞLAK BURCU

 Oglak-Burcu

Duygusuzdur duvara benzer. Hatta bu duvara hakaret olur, duvar bile etkiye tepki verir. Aşırı paracı ve cimridir. Etrafınıza baktığınızda zaten göreceksiniz.

# 11 KOVA BURCU

 Kova-Burcu

Çok atılgan olduğu hep sözde kalır. Yalan onun için amaçlarına ulaşmak için vazgeçilmez bir araçtır. Menfaat uğruna her şeyi yapar. Kendini beğenmiştir. Dedikodusuz duramaz.

# 12 BALIK BURCU

balık-burcu

Hiçbir şeyden anlamaz. Balık hafızalıdır ağzındaki ekmeği al ne olduğunu anlamaz. Hayallerden normal dünyaya dönmeyi unuturlar. Söyleyecekleri , konuşacakları pek bir şey yoktur.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir