Bu Sene Galaksi Desenli Kıyafetleri Seçin

6725

Son 2-3 senedir galaksi deseni çok sık kullanılmaya başlandı. Moda sektörü bunu çok iyi kullanıyor. Öncelerde hipster tarzına uygun olduğu düşünülen galaksi desenler artık yatak odalarımıza kadar girmiş bulunuyor. Peki neden tercih ediliyor.

Galaksi denince aklına gelen ilk görseli düşünün. Uçsuz bucaksız, özgür olabileceğini, kadınlar için daha hafif hissedilebilecek ve renkleri açısından çekici. Hele ki Google’dan uzay görüntülerine bakınca, o güzelliğin gerçek olduğunu bilince, insan hem hayrete düşüyor hem de hayran kalıyor.

Galaksi deseni öyle hafif ve göz ardı edilecek bir görsellikte de değil. Hele ki modanın bu deseni kullanmayı çok sevdiği şu günlerde, birinin üzerinde gördüğümüzde, dönüp bakıyoruz. Yok ben çekinirim, bana fazla bu desen, ufak tefek üzerimde taşısam da olur yada tam benlikmiş, sevgilime çok yakışacak, topuklu ayakkabısını giyince kendimi daha keyifli hissediyorum, diyenler için kıyafet ve aksesuar kullanımında bu liste size yardımcı olabilir.

#1 Aksesuar kullanımında

Galaksi deseni daha çok siyah üzerine bir sürü parlak yıldız ve gezegen olduğu için, çok karmaşık ve renkli kombinlerde kullanmamaya dikkat edin. Sizin üzerinizde ki asıl parçanı galaksi desenli akseskuarınız olsun. O da olmadı telefon kılıfınızı seçerek, hiç yanınızdan ayırmamayı da tercih edebilirsiniz.

galaksi-sonbisey

#2 Spor ayakkabılardan başlayabilirsiniz

Aslında bu desenin en çok yakıştığı ve kullanımı kolay olan, ayakkabı üzerinde olması. Yürüken sizi tebessüm ettirecek ve daha hafif olduğunuzu hissettirecek 🙂 İlk önce Vans spor ayakkabılarda kullanmaya başladı, sonrasında ise tabii ki Converse takip ediyor. İkisinin de tarzı ve duruşu farklı ancak galaksi desenini iki marka da çok iyi kullanıyor. Siyah, düz, mini ve spor bir elbisenin altına galaksi desenli Conversleriniz yahut Şort ve kol evi geniş bir kolsuz t-shirtün aldına giydiğiniz galaksi desenli Vanslarınızla ortalıkta keyifle fink atabilirsiniz 🙂

galaksi-sonbisey galaksi-sonbisey

#3 Topuklu ayakkabıda

Gösterişi seviyorum, tarzım hipster olmasa da, bu deseni sevdiğim için kullamayı tercih ediyorum derseniz, kalın topuklu ve platformlu topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Yalnız çabuk karar verin çünkü bu tarz botların sezonu bitti bitecek. Üzerinizde yine küçük bir galaksi desenli t-shirt ve uzun uçuşan tarzda bir kumaşla siyah etek altına bu botları giydiğinizde, çok şık duracaktır. Deri ceketinizi almayı unutmayın..

galaksi-sonbisey galaksi-sonbisey

#4 Erkekler için t-shirtlerde

Erkeklerin aslında şal aksesuarında kullanma şansları da var ancak çokta uygun olacağını düşünmüyorum. Ama t-shirtler üzerinde çok şık durduğu kesin. Koyu renk bir kanvas, marsala rengi yahut şişe yeşili rengi pantalonun üzerine bu tarz bir t-shirt giydiğiniz de istediğiniz her tarz partiye yahut günlük olarak kullanabilirsiniz.

galaksi-sonbisey

Bu renkler bana fazla ben daha soft ve sakin bir tarz tercih ediyorum derseniz de, tam mevsimi olan ince hırka ve siyah beyaz galaksi desenli t-shirt tercih etmeniz de mümkün.

galaksi-sonbisey

 galaksi-sonbisey

#5 Tayt, etek ve elbiselerde

Kadınlar bu konuda daha şanslı aslında. BlackMilk markası2-3 sene önce piyasaya galaksi desenli taytlar ile gerçekten bomba gibi düştü. Taytların, bir tayta göre pahalı olduğunu takmadan, internet üzerinden sipariş verdik. Ardından mayolar üzerinde görmeye başladık. Sonrasında streç mini elbiselerde derken, etekler üzerinde.. BU çılgınlığa kimsenin dur diyesi yok çünkü normalin dışında ve tarzı olan insanların vazgeçemeyeceği bir desen.

galaksi-sonbisey

galaksi-sonbisey

galaksi-sonbisey

 galaksi-sonbisey#6 Eşofmanlarda bile galaksi havası

Ben galaksi desensiz yapamam, her gün düzenli spor yapıyorum, derseniz bile size galaksi desenli eşoman seçeneği sunabilirim.

galaksi-sonbisey

Baştan aşağı bütün parçalarınızın galaksi desenli olması aslında hem sizi hem de karşınızdakini yorabilir ancak, bazı galaksi desenli kombinlere de hayır demek gelmiyor insanın içinden.

galaksi-sonbisey

#7 Kendi galaksiniz için çantalar

Hiç bir aksesuarda ve kıyafetinizde kullanmasanız da sırt çantası olarak tercih edebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde yahut bu tarz şeyler satan semtlerde gözüme ilişmedi ama internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

galaksi-sonbisey

galaksi-sonbisey

#8 Galaksinizde uyuyun

Yazının başında da dediğim gibi artık sadece moda sektöründe değil, yatak odanızdada kullanabilirsiniz. Yatak örtüsü yahut yastık kılıflarınızı galaksi desenli kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda da, tek bir duvarı galaksi desenli duvar kağıdı kullanmanız emin olun odaya farklı bir hava katacaktır.

galaksi-sonbisey galaksi-sonbisey galaksi-sonbisey

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir