Bodrum’da Nicole Kidman Rüzgârı

614

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki bir otelin açılış törenine katılan Hollywood yıldızı Nicole Kidman, 5 saat kaldığı Türkiye’den 525 bin dolar kazanarak ayrıldı.

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki bir otelin açılış töreni için davet edilen Nicole Kidman, açılışa katılanların ilgi odağı oldu. The Bodrum By Paramount Hotel‘in açılış törenine katılan davetliler Nicole Kidman ile fotoğraf çektirmek için büyük çaba sarf etti. Avustralyalı ünlü Hollywood yıldızının otel açılışına katılmak üzere 525 bin dolar aldığı öğrenildi. Ayrıca ABD, İngiltere ve Rusya’dan gelen müzisyenlerin ve dans gruplarının gösterisinin ardından Nicole Kidman kısa bir açılış konuşması yaptı.

Nicole Kidman, geldiği Bodrum’da güzelliği ve zarifliği ile dikkat çekerken, ünlü yıldız önümüzdeki ay 50 yaşına adım atacak. Nicole Kidman’ın Bodrum ziyaretinin ardından önce İngiltere’ye ve daha sonra ise ABD’ye döneceği belirtildi. ABD’den Bodrum’a özel jetle gelen Nicole Kidman, Bodrum’un oldukça beğendiğini ve yakın bir tarihte çocukları ile birlikte gezerek burada tatil yapmak istediğini söyledi.

ABD’li film yapım şirketi Paramount Pictures ve PHR FZ-LLC işbirliği ile kurulan Paramount Hotels & Resorts firması dünyadaki ilk otelini Bodrum’da açtı. Nicole Kidman otel girişinde Paramount Hotels&Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Ghassan Aridi ve Genel Müdürü Alessandro Redaelli tarafından karşılandı. Geniş güvenlik önlemleri alınan açılışta Nicole Kidman kırmızı halıda yürüdü. Nicole Kidman yemekte ise Lagos balığı, kalamar dolması, ahtapot salatası ve kırmızı şarap içmeyi tercih etti.

Açılış için dünyanın çeşitli yerlerinden gelen 400 davetli 1920’li yılların kıyafetlerini giydi. Birçok ülkeden Bodrum’a gelen davetliler arasında Suudi Arabistan ve Dubai prensleri, ABD, İngiltere, Almanya ve Rusya’nın sinema dünyasının önde gelen isimleri yer aldı. Geceyi TV sunucusu Pierre Rabat ile aktris Laila Bin Khalifa birlikte sunarken, Nuart Show Company ve Lübnanlı ünlü şarkıcı Ramy Ayach‘ın performansları ile konuklar oldukça eğlendi.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir