Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

66528

 Bandana modelleri

 Bandana bağlama yöntemleri

Yazın geldiğinin ilk müjdecisi yeşil eriğin sokak tezgahlarına inmesi, ikincisi de bütün mağazalarda yazlık aksesuarların ve bandana modelleri, çeşitlerinin yerini almasıdır. Hele ki bu sene neredeyse bütün mağazaların aksesuar bölümleri renk renk, çeşit çeşit bandanalarla dolu. Bandana Modelleri farklılık gösterdiği gibi bağlama yöntemleri de kişiden kişiye hayat tarzını yansıtacak şekilde değişken olabiliyor. Bandana birkaç manevrada bağlanan saçı tamamen kapatabildiği gibi bir topuzun etrafını çevreleyen veya saç modelinin bizzat içinde yer alan farklı stiller veya bandana bağlama yöntemi ile hazırlanabilir. Bir motorcu protestliğinde veya country tarzında onlarca popüler bandana modelleri ve bağlama yöntemleri özellikle Amerikan moda tasarımcıları tarafından on yıllardır kullanılmaktadır. Rüzgara meydana okuyan hızlı bir motorda veya deniz kenarında rüzgarın alabildiğine uğuldadığı Alaçatı’da sımsıkı bağlanmış kendinden emin bandana modelleri ile hem kendinizi istediğiniz şekilde ifade edebilir hem da bu kolay ve hesaplı aksesuarınızı her zaman keyifle kullanabilirsiniz artık.

Bu yılın trend bandana bağlama yöntemleri nedir? derseniz ve 2018 yazında genç kızların değişik bağlama stilleriyle farklılıklarını ve tarzlarını ortaya koyacağının kesin olduğunu ve şimdiden klasik ve retro bağlama şekilleri yanında farklı yeni ve modern bandana bağlama yöntemlerinin popüler olduğunu söylemeliyim. Fakat büyük bir problem var. Büyük hayallerle aldığımız renk renk, desen desen bandanalar ne yazık ki eve geldiğimizde asla fotoğraflarda gördüğümüz gibi bağlayamıyoruz. Bu haliyle birkaç denemeden sonra hayal kırıklığı ve akabinde umutsuzluk ile birleşip bir çoğumuzun evini geçmiş senelerde hevesle alınmış fakat aşağıda ki resimlerde ki güzel şekillerde bağlanamayan bandana modelleri ile dolu çekmeceler bile olabilir.

Sıkı durun kızlar bu sene o bandanalar evin bir köşesinde atıl olarak durmayacak. Şimdi bilgisayarınızı, bandanalarınızı ve aynanızı alın kendinize en yakışan modeli seçmeye hazır olun.

#1 Boho Bandana Bağlama

boho bandana

#2 Saçı Kapatan  Bağlama Yöntemi

butun saci kaplama

# 3 Gotik  Bağlama Modeli

gotik bandana

Basit Ve Kullanışlı Saç Hilelerini de Görmek İster Misiniz?

#4 Klasik Bandana Bağlama

klasik bandana

# 5 Örgülü  Bağlama Modeli

orgulu saç modeli

# 6 Perçemli Bağlama

percemli saç modeli

#7 Retro Bandana Bağlama

retro tarz

# 8  Retro Topuzlu Bandana Bağlama

retro topuzlu

#9 Boho Bandana Bağlama

topuzlu saç modeli
Bandana Topuzlu saç modeli ile oldukça uyumlu

#10 Dağınık Saç Bandana Bağlama

bandana modelleri

Saç Modası: “Bronde”

Kaynak

1
Kimler Neler Demiş?

0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir