Avril Lavigne İntihar Mı Etti

634

Ünlü rock yıldızı Avril Lavigne hakkında sosyal medyada bugüne kadar görülmemiş bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Avril Lavigne’in 14 yıl önce intihar ettiği ve yerine Melissa Vendella’nın getirildiği ileri sürüldü. Sosyal medya siteleri ortaya atılan bu iddia ile çalkalandı.

Sosyal medyada gündeme gelen bir iddiaya göre, Kanadalı rock yıldızı 33 yaşındaki Avril Lavigne, bundan 14 yıl önce intihar etti ve yerine Melissa Vendella geçti. Sosyal medyanın gündemine oturan böyle bir iddia ise daha önce hiç görülmemişti. Özellikle 2000’li yıllarda en hızlı yükselen yıldızlardan olan Avril Lavigne’in 2003 senesinde intihar ettiği ve o tarihten itibaren kendisine ikiz kardeşi kadar benzeyen Melissa Vendella’nın geçtiği iddiası bir anda sosyal medyanın en fazla konuşulan konuları arasına girdi.

Rock yıldızının 15 sene önce çıkardığı ilk albümünde elde ettiği başarıyı bir daha yakalayamaması ve dedesini kaybetmesi ile birlikte bunalıma girdiği biliniyor. Avril Lavigne’in yakalandığı Lyme hastalığından dolayı iyice içine kapanarak ve yaşadığı bunalım nedeni ile hayatına son verdiği konuşuluyor. Kanadalı yıldızın intihar etmesinin ardından plak şirketinin hemen harekete geçerek Melissa Vendella’yı eğitip onun yerine koyduğu öne sürüldü. Ayrıca yas tutmak isteyen Lavigne’in ailesini de engelleyen plak şirketinin o döneme damgasını vuran şarkıcının intiharını gizlediği iddia ediliyor.

Avril Lavigne’in intiharı ile ilgili iddiaların kaynağı ise Brezilya’da yayınlanan bir blogtaki yazı olarak gösteriliyor. Bu iddia üzerine sosyal medyada tartışma yaşanırken, bazı hayranları ise gizemli bir şekilde sanatçının çillerinin ve benlerinin yok olduğuna dikkat çekti. Yaşanan tartışmalara bakılırsa bu konunun sosyal medyada bir süre daha gündem olmaya devam edeceği görülüyor. Yapılan bazı yorumlarda ise şarkıcının gündeme gelmek için böyle bir hikâye kurgulandığı ve 2000’li yıllarda yakaladığı başarısını; çıkaracağı yeni albümlerde de devam ettirmek üzere gündeme gelmek istediği öne sürüldü.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir