Anti Kahraman Deadpool’un Devam Filmi 2017’de Çekilmeye Başlanacak

1433

Marvel Comics’in anti kahramanı Deadpool’un yapımcısı Simon Kinberg’den alınan bilgilere göre Deadpool 2’nin çekimlerine 2017’nin ilk aylarında başlanacak. Yapımcı Kinberg’in bir ödül töreninde yaptığı açıklamada “Paul Wernick ve Rhett Reese şu anda seneryo üzerinde çalışıyorlar, yakın zamanda bir seneryomuz olacak. Umuyoruz ki gelecek yılın başlarında bir zamanda yeni filmin çekimlerine başlayabiliriz.” dedi.

Süper kahraman filmlerine bir eleştiri olarak vizyona giren çizgi roman animasyonu Deadpool’un devam filminin geleceği müjdesi filmin yapımcısı tarafından verildi. İlk filmde de  yönetmen koltuğuna oturan Tim Miller’ın çekeceği ikinci Deadpool filminde, Marvel okuyucularının favori karakterlerinden biri olan Cable’ın da görüleceği söyleniyor. Marvel’ın 2004-2008 yılları arasında 50 macerası yayınlanan Cable & Deadpool çizgi roman serisinden yola çıkılacağı tahmin edilen filmin senaryosu Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından yazılacak.

Filmin yapımcılarından Simon Kinberg, bu kez filmden önce çok fazla ipucu vermeden, eski zamanlarda olduğu gibi izleyicilerin nelerle karşılaşacaklarını pek bilmeden sinema salonuna gitmelerini istediklerini dile getirdi. deadpool

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir