Anne İle Babanın Farkını Açıkça Gösteren 8 Fotoğraf

5265

Çocuklara konuşmaya başladıklarından beri sorulan belli başlı bir soru vardır. Anneni mi daha çok seversin yoksa babanı mı? Tabii ki çocuk idrak edemez ve o an için birini seçer ya da politik davranıp ikisini de deyip geçiştirir. Aslında her ikisinin de sevilmek için ayrı sebepleri var. Anne de baba da kendine has mizahlara sahip farklı karakterler. Tabii birazdan göreceğimiz fotoğraflarda babalar biraz daha afacan ruhlu gözüküyor. Eğer o soru bize sorulacaksa tabii ki cevabımız ikisini de birbirinden çok seviyoruz olur.

#1

Anneler her zaman çocuklarının eğlencesi ve keyfi için uğraşırken; babalar ise bu konuda bazen bencilliğe kaçabiliyorlar. Ama iki türlü de eğlenceli.

8

#2

Babalara fedakar diyebiliriz. Çocuklarından önce kendileri deneyip ona göre bindirirler çocuklarını. Annelerde yine koruyuculuk görevinden vazgeçmeyip çocuklarının yanında olurlar.

7

#3

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olduğu gibi her ebeveynin de yemek yedirişi farklıdır.

6

#4

Farklı şekilde dışarıda gezmeye çıkartırlar. Anneler rahatça parkta, bahçede dolaştırırken; babaları çocuklarıyla miting alanlarında görebilirsiniz.

5

#5

Anneler sakin babalar ise afacandır. Anneler çocuklarını o anki olaya sakince dahil ederken; babalar çocuklardan önce deneyip sıkıldıklarında onlara verir.

4

#6

Anneler çocuklarını prensler, prensesler gibi görürken; babalar çocuklarını her şekilde görebilirler hatta her şekle sokabilirler.

3

#7

Anneler çocuklarıyla sakin, zararsız aktiviteler yaparken; babalar her şeyi deneyebilirler.

2

#8

Anneler çocuklarını hayvanlardan sakınırken; babalar çocukları hayvanlarla kaynaşsın diye her şeyi yaparlar.

1

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir