Ankara’da Bombalı Saldırı! Hülya Avşar: Lütfen Biri Bizi Kurtarsın Artık

1600

Bombalı saldırıların arttığı son günlerde halkın sesini kısmak için sosyal medya haberleşmesi de kısıtlanmaya çalışılıyor. Halka yapılan bu zulüm sanatçıları da ayağa kaldırdı haliyle. Zamanında halkın yüreğini dağlayan uğruna kaç tane şehit verilen terör bir gecede sona erdiğinde bu halk anladı ki terör de bombalı saldırılar da devletin haberi dışında gelişmiyor ve istenildiği zaman önlenebiliyor. Peki bu durumda siz diyebiliyor musunuz vatan sağolsun?

Ankara tren garı kavşağında bombalı saldırı gerçekleşti, ardından ünlü isimler sosyal medyadan tepkilerini yazdı.

ankaradaki-bombali-saldiri-sanliurfada-protesto-edildi-001

 

Ünlü isimlerin tepkileri…

ankara-patlama-baris-ve-demokrasi-mitingi-tren-gari-670-4

 

Hülya Avşar :Lütfen biri bizi kurtarsın artık
Ebru Şallı: Biz nasıl bir Ülkede yasıyoruz bir dakika sonramız belli degil , sürekli ocaklar sönüyor , aileler dagılıyor, canlar yanıyor , cogalmıyoruz , ölüyoruz bitiyoruz , azalıyoruz … Yarını olmayan günlere uyanıyoruz , gülmeye , calısmaya , nefes almaya , yasamaya hakkımız kalmamıs ülkemizde… üzgünüzzzz , ates düstügü yeri yakıyor , 30 ölü 126 yaralı sürekli sürekli bitmeyenmnn acıların icindeyiz Üzgünüm üzgünüm.
Oktay Kaynarca: Değişmez mi, başaramaz mıyız, beceremez miyiz? Bu kadar mı zor insan olmak?
Hülya Avşar: Lütfen biri bizi kurtarsın artık
Esra Erol: Ülkemde Baris’i ve huzuru hayal ediyorum sadece!!! #Ankara Güne herhangi birgün diye başlayıp acı haberi alan yüreğine ateş düşen, yaşamın en büyük acısı ölüm haberini alan, en sevdiklerinin belki evlatlarının, belki anne babasının akrabasının yada canından çok sevdiği dostunun acı haberini alan herkese sabır diliyorum! Başımız sağolsun
Ebru Cundubeyoğlu: Kara bir gün daha
Çağla Şikel: Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum
Derya Baykal: Ankara’daki patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyorum..
Arzum Onan: Nasıl hain, nasıl kalleşce! Mitingin adı “Baris” be! Bildigim butun bedduaları ediyorum..
Mahsun Kırmızıgül: Yazık günah bu ülkeye, Yaşanılan bu acıları, insanlarımız hak etmiyor. Terörün her türlüsünü lanetliyorum.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir