Angelina Jolie – Brad Pitt boşanıyor.

5503
Peri masalının sonu...
Peri masalının sonu…

Bir efsane dönem daha bitiyor ve Angelina Jolie – Brad Pitt boşanıyor. 2004 yılında Mr. And Mrs. Smith filminin setinde başlayan aşkın bitişi Hindu ve Budizm öğretilerine inanan Pitt’in eski eşi Jennifer Aniston için hiç de şaşırtıcı olmadı. ‘Karma’ya yani bizim dilimizde ‘eden bulur’ lafına inanıp sabırla beklemişti çünkü. Kendisiyle evliyken araya giren ve 2005 yılında boşanmasına sebep olan Angelina Jolie’yi sevip de ‘yuvası dağıldı tüh!’ diye üzülmesi de beklenemezdi. Yorumunu sormak için mikrofonu uzatan magazinciye Angelina Jolie nin yaptığının karması gerçekleşti’ derken tebessüm etmesi de bu yüzdendi.

Angelina Jolie – Brad Pitt neden boşanıyorlar;

Boşanma hakkında çeşitli rivayetler öne sürülse de, gerçek olan Angelina Jolie’nin 15 Eylül’de Hollywood’un ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile anlaştığı ve boşanmak için velayet verdiği!

angelina-brad

‘Eski eş Jennifer Aniston’un bedduası gerçekleşmiş de ondan boşanıyorlar’ diyenlerin yanında, konuşulan ve aslı merak edilen dedikodular ise ayyuka çıkmış durumda. Avukat Laura Wasser davayı ‘şiddetli geçimsizlik’ nedeniyle açmış olsa da Brad Pitt’in güzeller güzeli Angelina’yı Allied (Müttefik) filminde birlikte oynadığı Fransız aktris Marion Cotillard ile aldattığı söyleniyor. Hatta şüphelenen Angelina Jolie’nin bir dedektif tutup çifti takip ettirdiği ve ihaneti kanıtladığı da kulaktan kulağa fısıldanıyor.

Öne sürülen bir diğer tez ise Angelina Jolly’nin kocası Brad Pitt’ten alkol, marihuana kullandığı ve öfke kontrolünü sık sık kaybettiği için boşanmak istediği! Çocuklara kötü muamele etmesi ve yanlış örnek olması da Jolie’yi rahatsız eden konular arasındaymış.

Angelina Jolie’nin ağzından henüz boşanmayla ilgili demeç alan bir kaynak olmasa da, Pitt’in ‘Çocuklarım için seninle savaşacağım’ dediğini iddia eden Daily News gazetesi, ünlü aktörün çok üzgün olduğunu da ifade ediyor.

Angelina Jolie kimdir?

Angelina Jolie
Angelina Jolie

41 yaşındaki ünlü aktrist, 3 Altın Küre, 2 Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve 1 Oscar kazandı. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu İyi Niyet Elçiliği yaptı. Hatta Suriyeli mültecileri ziyaret için ülkemize bile geldi. Tüm iyi niyetine rağmen (!) başından başarısız evlilikler geçen ve biseksüel ilişkileriyle de gündem olan Angelina Jolie, Brad Pitt’le 2 yılı evli olmak üzere 12 yıl beraberlik yaşadı. Akademik başarılarına 6 çocuğa annelik yapma başarısını da sığdıran Angelina Jolie aşırı zayıflığından dolayı eleştirilse de dünyanın en güzel kadınları arasındaki sağlam yerini her daim korudu.

Angelina Jolie ülkemizdeki mülteci kamplarında Suriye2li çocukları ziyaret etmişti.
Angelina Jolie ülkemizdeki mülteci kamplarında Suriyeli çocukları ziyaret etmişti.

Angelina Jolie’nin her zaman farklı bir çizgisi olduğu ve ilişkilerinde değişik bir tarz izlediği kesin! Şöyle ki 1996’da İlk evliliğini Lee Miller ile yaptığında gelinlik yerine üzerine kendi kanıyla eşinin ismini yazdığı beyaz bir t-shirt giymişti. 1999 yılında boşanıp aynı yıl tanıştığı Billy Bob Thornton ile evlendiğinde ise boynuna pırlanta kolye yerine eşinin kanını taşıyan bir tüp taktığı haber olmuş ve davranışının sebebi sorulduğunda ‘eşinin kanının dünyadaki en güzel şey’ olduğunu söylemişti. Bu evlilik de kısa sürdü ve ünlü çift 2003 yılında boşandı. Thornton, yaşanıp biten evliliğin ardından Angelina’nın tv izlemek gibi boş işlere dalıp, kendisi yokken Teletubbies ve maç izlediğini ifade etti ve ekledi ‘Deli gibi aşıktık ama hayat görüşümüz farklıydı.’

Angelina Jolie’nin farklı hayat görüşlerini, farklı yaşadığı aşklarını geride bırakıp Brad Pitt’le kurduğu kocaman ailesinde şu sıralar fırtınalar estiği kesin.

Brad Pitt kimdir?

brad-pitt-

Gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilen Thelma ve Louise’de sadece 5 dakika göründü pir göründü. Bu rolüyle 1991 yılında People Magazin onu dünyanın en seksi adamı ilan etti. Sonrasında çok ses getiren filmlerde başrolde seksi adam kimliğinden sıyrılıp oyunculuğunu konuşturdu. Seven, Fight Clup gibi kült filmlerle adından söz ettirdi.

Brad Pitt’in aşk hayatından bildiğimiz pek çok güzel ünlü isim geçti. Juliette Lewis, Gwyneth Paltrow’un ardından ilahi adaletin, yani karmanın gerçekleşeceği günü bekleyen Jennifer Aniston’la 2000 yılında evlendi. 2005 yılında Angelina Jolie’ye aşkı yüzünden evlilikleri bitti.

Bir peri masalı gibi süren bir aşk ve gittikçe sayıları artıp büyüyen kocaman bir aileyle Brad Pitt 52 yaşını devirdi. Her ne kadar yaşı ilerlese de boşandıktan sonra hayranı olan bir kadın güruhunun gözdesi olmayı sürdüreceği ise su götürmez bir gerçek!

Ara bozan Marion Cotillard kimdir?

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Angelina Jolie bu kadına yenildi.
Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Angelina Jolie bu kadına yenildi.

Angelina Jolie kadar güzel mi diye dünya çapında tartışma yaratan ve fotoğrafları bu günlerde en fazla tıklanan Fransız bir aktrist. Asıl çıkışını 2007 yılında Edit Piafh’ın yaşamını konu alan ‘Kaldırım Serçesi’ filmiyle yaptı. ABD onu ‘Big Fish’ filmiyle tanıdı. Angelina Jolie’yle yaşıt olan oyuncunun bir sevgilisi ve bir oğlu var. İkinci bebeğine hamileliğini ise henüz yeni açıkladı.

Marion Cotillard’ın Angelina Jolie – Brad Pitt evliliğini bitiren kadın olduğu yönündeki iddiaları şiddetle reddediyor ve sevgilisiyle mutlu olduğunu üstüne basa basa söylüyor.

Angelina Jolie – Brad Pitt boşanma davasında daha neler konuşulacak?

Brangelina ailesi
Brangelina ailesi

Çiftin bilindiği üzere üçü biyolojik toplam 6 çocuğu bulunuyor ve bu kocaman aileyi dünya Brangelina ailesi olarak tanıyor. 2014 yılında resmi olarak evlenen çift imzayı sadece çocuklar için attığını da zaten gizlemiyor. Angelina Jolie’nin 6 çocuğun velayetini de istediği ve bu konuda Brad Pitt’le ters düştükleri de Hollwood’dan dünyaya yayılan dedikodular arasında.

Angelina Jolie Brad Pitt’ten nafaka talep etmemesine rağmen çiftin 480 milyon dolarlık servetini nasıl paylaşacağı da hır çıkaracak meselelerden biri olarak görülüyor.

Angelina Jolie – Brad Pitt boşanıyor diye çalkalanan Hollywood dan çıkacak haberleri bizde merakla bekliyoruz. Çocuklar ve para pulun akıbeti ne olacak bilmesek de, her ikisinin de ününden bir şey eksilmeyeceğini zaten biliyoruz.

Norveç Havayolu "Brad artık bekâr, Los Angeles sadece 169 sterlin" diye ilanlar veriyor. Gündem işte böyle yakalanır, müthiş reklam:)
Norveç Havayolu “Brad artık bekâr, Los Angeles sadece 169 sterlin” diye ilanlar veriyor.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir