Akla Hayale Gelmeyecek En Yeni Sevgililer Günü Hediyeleri

2243

Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer gününe farklılık katmaya ne dersiniz? Birbirinden sıradışı sevgililer günü hediyeleri ile sevdiğinizi şaşırtın.

Hep aynı hediyeleri görmekten sıkıldıysanız, aklınıza dahi zor gelebilecek sevgililer günü hediyeleri listesini inceleyin. Birbirinden ilginç hediyelerin yer aldığı, bu özel hediyeler sevgilinizi de şaşırtacak. Uzun yıllar hatıra olarak da kullanabileceğiniz bu anlamlı hediyelere merhaba deyin…

#1 Kişiye Özel Tripin Drajeleri

hediye

Sevgilinizle aranızda ufak tefek trip problemleri varsa, bu özel sevgililer günü hediyesini ona hediye edebilirsiniz. Tıpkı bir ilaç kutusu gibi görünen tripin, aslında lezzetli drajeler içeriyor. Aynı zamanda içinde sizin hazırlayacağınız açıklama kısmı yer alıyor.

#2 Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı

Hediye2

Artık sadece evliliği duyurmak yetmiyor. Sevgililiğinizi de tescilleyebileceğiniz bu özel ve çok anlamlı hediyeyle tanışın; sevgili cüzdanı! Aşkınızda ciddi olduğunuzu göstermekte zorlanıyorsanız da bu özel hediyeden yardım alabilirsiniz.

#3 Aşk Kaşeleri

Hediye3

Yazdığını bir mektubu, aldığınız ya da yaptığınız hediyeyi “I Love You” kaşesiyle süsleyebilirsiniz. Hediyenize oldukça romantik bir etki bırakacak aşk kaşelerini birçok ürünün üzerinde kullanabilirsiniz.

#4 Beraber Yaşlanalım Duvar Saati

Hediye4

Sevgilinizle uzun ömürlü bir ilişki hayali kuruyorsanız, bu özel hediye tam da size göre. Odanıza romantik bir etkinin yanı sıra dekoratif olarak da renk kazandıracak özel tasarımlı saat üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

#5 Ring for Kiss – Öpücük Zili

Hediye5

Öpücük istemek için romantik bir etki yaratmak sizin elinizde, hatta parmağınızda. Metalden üretilmiş olan zil oldukça yüksek seslidir. Süs olarak da kullanabilirsiniz.

#6 Aşk Dergisi

Hediye6

Aşkınızı sayfa sayfa ilan etmek için birebir bir hediye olan “aşk dergisi” sevgilinizi ve diğer herkesi çok etkileyecek. Her bir sayfası size özel olarak hazırlanan aşk dergisi, kaliteli kuşe kağıda basılıyor. Fotoğraflarınızdan ve oluşturduğunuz mesajlardan hazırlanan dergiyi, uzun yıllar hatıra olarak da saklayabilirsiniz.

#7 Sevgili Sweatshirtleri – Kırmızı – Birleşen Kalpler

Hediye7

Birlikte bir bütün olduğunuzu gösteren bu özel tişört, 2’li olarak gönderiliyor. 1. Sınıf penyeden olan tişörtler, %80 pamuk %20 Polyesterden üretilmiştir. Hem sevgilinize hem de kendinize hediye edebileceğiniz bu tişörtü mutlaka hediye listenize ekleyin.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir