Akıllarda Kendi Kalelerine Attıkları Gollerle Kazınmış 7 Futbolcu

1887

Dün akşamki Beşiktaş-Fenerbahçe maçında 5 adet gol oldu. Fakat bu gollerden ikisi oyuncuların kendi kalelerine attığı gollerdi. Dusko Tosic ve Simon Kjaer kendi kalelerine birer gol attılar. Her ikisi de daha sezon yeni başlamış olmasına rağmen, kendi kalelerine 2 gol attı. Bu nedenle henüz bu listeye giremeseler de ilerisi için önemli adaylar. Özellikle Dusko Tosic ligde iki hafta üst üste kendi kalesine gol atarak inanması güç bir olayı gerçekleştirdi.

#1 Recep Çetin


Video kendi kendini anlatıyor zaten. Böyle şık bir gole imza atmak her baba yiğidin harcı değildir. Recep Çetin’in de dediği gibi o haftanın en iyi golü olmalı bu gol. O kadar güzel pozisyon almış ki top ayağına tam oturmuş voleyi çakmış.

#2 Edu Dracena

Fenerbahçe’nin gördüğü en golcü defans oyuncularından Edu Dracena. Tabii tam taraftarın umduğu şekilde bir golcülük değil bu. Kendi kalesine atılan goller deyince akıla gelen ilk isimlerden Edu Dracena. Özellikle Fenerbahçe- Sevilla ilk maçında kendi kalesine attığı gol akıllara yer etti.

#3 Christoph Kramer

https://www.youtube.com/watch?v=wyvGly7-CJw

Tam tamına 45 metreden atmış kendi kalesine golü Almanya’nın dünya kupasını kazanan kadrosunda da olan Kramer. Kalecinin üzerinden çok güzel aşırtmış kendisi

#4 Mohammed Alazmi

#5 Helen Eke

https://www.youtube.com/watch?v=yEXiw88ALNM

Bu gol kadınlar futboldan anlamaz diyen erkeklerin elini biraz güçlendirmiş olabilir.

#6 Martin Skrtel

Bu golü Martin Skrtel kendi kalesine atmış ama suçu onda bulmak mümkün değil. Kalecinin yaptığı inanılmaz bir hatadan bahsedebiliriz.

#7 Laura Bassett

https://www.youtube.com/watch?v=9aoTFH_v3y0
Ah kızlar ah! 90 a güzel takmış ama.

BONUS


Fizik kuralları iş başında.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir