Ak Parti’li Başkanı Vuran Zanlı Konuştu

1262

Hala milletçe İbrahim Tatlıses’in defalarca vurulduğuna inanamıyoruz. Bu ülkede dönen gerçek olaylardan, insanların %90’ı habersiz. O kadar zengin ve korunmalı yaşayan adam bile kafasından vuruluyor, öldürülmek isteniyor ve işin garibi korkuyor. Şimdi ise garip bir şekilde hala hayatta ve şarkı söyleme yetisini kaybetmiş durumda hayatını devam ettirmeye çalışıyor. Aslında “azıcık aşım kaygısız başım” lafı da tam bunun için söylenmiş. Ne kadar tehlikeli işlere girer, birilerinin tekerine çomak sokarsan o kadar zararlı çıkıyorsun. Ak Parti’li bir başkanı kim neden vurur ki? Ha çok çok fazla neden var elbette ancak bunu yapabilen insanlar da en az onlar kadar güçlü demek ki. İşin özü şu ki bizim kafamız bunlara ermiyor… Bunu çok açık bir şekilde ifade ettiysek yazımıza dönelim…

Bursa’nın Kestel ilçesinde AK Partili Belediye Başkanı Yener Acar’ı vuran zanlı, ifade verdi. Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, sabah saatlerinde makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu bacağından yaralanmıştı. Başkanı silahla yaralayan DSP eski İlçe Başkanı Çağdaş Yıldız, sorgulanmak üzere Kestel İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Bursa Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası’na götürüldü.

Başkan Yener Acar’ı yaralı halde görüntüleyen www.bursahakimiyet.com.tr sitesinin haberini göre, zanlı ifadesinde şunları söyledi:

“Belediye başkanı ile ailecek görüşüyoruz. Kendisinden fidancılık için yer talebinde bulunduk. Olumlu sonuç alamadım. Bu sabah görüşmek için belediyeye gittiğimde beni görünce hemen yanına çağırdı. Odasında kahve içerken konu gündeme geldi. Sinirlenip önce bacağına bir el ateş ettim. Sonra da havaya sıkıp kaçtım ve teslim oldum”

kk

 

 

Kaynak: F5 Haber

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir