9 Yıl Aradan Sonra Gelen Jason Bourne Serisinin Yeni Filmi

5913

Jason Bourne serisi

Benim gibi Jason Bourne hayranlarına çok güzel bir haberim var. Karakterin kendi adını taşıyan, serinin son filmi 29 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak. Peki nedir bu serinin konusu?

Bir balıkçı teknesi tarafından ölmek üzereyken bulunan bir adamın iyileşmesi ve ardından hiçbir şey hatırlamamasıyla başlayan filmde karakterimiz bazı yetenekleri olduğunu, dövüş tekniklerini bildiğini ve yabancı dil yatkınlığı olduğunu fark eder. İpuçlarını takip ederek kim olduğunu neden ölüme terk edildiğini bulmaya çalışır. Aksiyon, gizem, gerilim ve ajan filmlerini seviyorsanız ve hala bu seriyi izlemediyseniz ne duruyorsunuz??

92896ae44613f1dd4c17f790f1f86040

Bourne serisi 2002-2016 arasında 5 farklı başarılı filme sahiptir.

Jason Bourne, Bourne Supremacy ile ilk bölüm 2002 yılında vizyona giren gişe başarısı sonrası 2016 yılına kadar 5 film ile başarılı bir komplo film serisi olarak haklı bir başarı elde etmiştir. Jason Bourne hafızası silinerek CIA adına örtülü operasyonlarda kullanılan bir CIA katilinin bu kirli sistem dışına isteği ile çıkması ve bunu hazmetmeyen üst aklın peşini bırakmaması ile CIA ile olan hesaplaşması, kaçışları, mücadelesi üzerine çekilmiş oldukça popüler bir 2000′ li yılların popüler seri filmidir. Ana karakterin Jason Bourne olduğu seri film sonuncusu 2016 yılında vizyona giren  5 filmden oluşmaktadır. En son  film hakkında David Webb isimli karakterin CIA katili Jason Bourne olmadan önceki gerçek hayatı üzerine kurgulanmış bir senaryoya sahip olup CIA ile ilgili zihin kontrolü süreci, flash back hatıralar, yaşanmışlıklar, cinayetler ve sonrasında sancılı kopuş hikayesini de içeren konusu ile büyük bir beğeni ve hasılat başarısı gösteren Bourne serisi oldukça heyecanlı ve hareketli çekimleri ile nefes nefese seyredilen bir büyük aksiyon, gerilim ve macera filmi olarak öne çıkıyor.

İşte Jason Bourne film serisinin 2016 yılındaki son filmi ile alakalı yayınlanan ilk fragman:

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir