2020 Yılına Kadar Çıkacak Süper Kahraman Filmleri

2487

2018 yılına kadar çıkması beklenen 12 Süper Kahraman filmlerinin listesini sizlerle paylaşmıştık hatırlayacağınız üzere. Ee tabii siz de bilirsiniz sayılı gün çabuk geçer o yüzden sizler için 2020 yılına kadar çıkacak olan süper kahraman filmlerini derledik.

[irp posts=”43804″ name=”2018 Yılına Kadar Çıkacak 12 Süper Kahraman Filmi”]

#1 Adı henüz bilinmeyen bir Fox filmi – 12 Ocak 2018

1

Bu serimizde de adı ve konusu henüz bilinmeyen filmlere yeni bir X-Men filmi olacak büyük ihtimalle belki de X-Men kuvvetleri filmiyle başlayayalım fakat film hakkında başta da söylediğimiz gibi forumlarda henüz net bir açıklama yok.

#2 Black Panther – 16 Şubat 2018

2

Captain America: Civil War’da da gördüğümüz Black Panther’i Ryan Coogler canlandıracak büyük ihtimalle. Hatta bu film siyahi bir erkeğin tek başına ana konu olduğu ilk Marvel filmi olacak.

#3 The Flash – 16 Mart 2018

3

Flash’in filmi hakkında net bir bilgi olmasa da kesin olarak Seth Grahame-Smith tarafından yönetileceğini ve başrol Barry Allen’i Ezra Miller oynayacakmış.

#4 Avengers: Infinity War 1.Kısım – 4 Mayıs 2018

4

Aynı ekip aynı düşman aynı şekilde de başarılı bir film. Thanos Avengers’ı yok etmek ve dünyayı kendi hükmü altına almak için geri dönüyor.

#5 Ant-Man ve The Wasp – 6 Temmuz 2018

5

Peyton Reed’i yine yönetmenlik yokltuğunda göreceğimiz filmde tabii ki Evangeline Lilly ve Paul Rudd’u da aynı rollerde göreceğiz. Çekimlere 2017 yılının
başında başlanacakmış.

#6 Adı henüz bilinmeyen bir Fox filmi – 13 Temmuz 2018

6

Bu film hakkında her şeyi söyleyebilmemiz mümkün bunlardan birisi de X-Men ekibinde yer alacak olan yeni elemanlarla ilgili olduğu yönünde.

#7 Aquaman – 27 Temmuz 2018

7

Justice League’in kahramanlarından olan Aquaman’ı Batman v Superman – Dawn of Justice’de kısa bir sahne olsa da görmüştük. Başrolünü Game of Thrones’tan da bildiğimiz Jason Momoa oynayacak. Bu arada yönetmenliğini de Fast and Furious serisinin 7. filminin yönetmeni James Wan üstlenecek.

 

#8 Adı henüz bilinmeyen bir Spider-Man filmi – 21 Aralık 2018

8

Yapım kadrosunda Avi Arad, Matt Tolmach ve Amy Pascal gibi isimleri göreceğimiz filmin çizgi dizi şeklinde olacağı söylentiler arasında.

#9 Captain Marvel – 8 Mart 2019

9

Captain Marvel filmi Marvel Sinema Evrenindeki kadın başrol üzerine kurulu ilk film olacak. Marvel bu konuda ipin ucunu sağlam kazığa bağlamış olmalı ki baş karakter Carol Danvers’ı kimin oynayacağı hakkında bir bilgi yok fakat senaryo Nicole Perlman (Guardins of Galaxy ve Thor filmlerinin senaristi) ve Meg LeFauve(Inside Out ve The Good Dinasour senaristi) tarafından yazılacakmış.

#10 Shazam – 5 Nisan 2019

10

Shazam hakkında pek fazla bilgimiz olmasa da The Justice League’in birinci kısmında kısa süre de olsa biraz bilgi alabileceğimizi düşünüyoruz. Kulislerde imzaladığı konuşulduğu gibi Shazam’a en uygun karakter sanırım Dwayne “The Rock” Johnson olurdu zaten 🙂

#11 Avengers: Infinity War 2.Kısım – 3 Mayıs 2019

11

Captain America: The Winter Soldier filminde yönetmen koltuğunda gördüğümüz Anthony ve Joe Russo kardeşlerin yöneteceği filmin içeriği hakkında devam filmi olması haricinde herhangi bir bilgiye sahip değiliz :P.

#12 Justice League 2. Kısım – 14 Haziran 2019
12

Tarihler ilerledikçe filmler hakkında sahip olduğumuz bilgiler de gittikçe azalıyor malesef. İnternetteki forumlarıda Justice League’in kötülerine Darkseid’in katılacağı konuşuluyor.

#13 Cyborg – 3 Nisan 2020

13

Cyborg’u beyaz perdede ilk kez Justice League Birinci kısımda görecek olsak da maalesef kendisini 2020ye kadar kendi filmiyle göremiyoruz. Cyborg karakterini de Ras Fisher canlandıracak.

#14 Adı henüz bilinmeyen bir Marvel Sinema Evreni Filmi – 1 Mayıs 2020

14

Marvel Sinema Evreninde gerçekleşecek bu film bir üçleme şeklinde olacak ilk kısmının tarihi belli olsa da maalesef diğer filmleri için bir şey diyemiyoruz. Film hakkında birkaç dedikodu var bunlardan birisi Guardians of the Galaxy filmi olacağı yönündeyken bir diğeri ise başka bir Spider-Man filmi olacağı yönünde.

#15 Green Lantern Corps – 19 Haziran 2020

15

2011 yılında günümüzde Deadpool’un başrolündeki Ryan Reynolds tarafından canlandırılan film gerek gişede gerekse de oyunculuk konusunda kısaca hemen hemen hiçbir şekilde bekleneni verememişti. Bu filmde ise Green Lantern serisine yeniden başlanacakmış. Ayrıca kendisini Justice League’de görmesek de logosunu göreceğimize dair de söylentiler var.

#16 Adı henüz bilinmeyen bir Marvel Sinema Evreni filmi – 10 Temmuz 2020

16

Bu film hakkında bir çok söylenti var: Spider-Man, Black Panther, Doctor Strange,Guardians of the Galaxy hatta belki de kendisin Avengers serisinde görmeye alıştığımız Black Widow… Biz en arasından en beğendiğimizi seçelim de ne çıkarsa bahtımıza artık 😛

[irp posts=”44028″ name=” Captain America: Civil War” Yarın Vizyonda!”]

#17 Adı henüz bilinmeyen bir Marvel Sinema Evreni filmi – 6 Kasım 2020

17

Forumlarda bu filmin 20 yıl sonra tekrar çekilecek olan bir Blade filmi olacağını düşünüyor. Fakat bazı kişiler de Netflix’te çekilen Daredevil veya Jessica Jones olabileceğini düşünüyor.

#18 Adı henüz bilinmeyen bir Batman filmi – Tarihi duyurulacak

18

Kimileri Benn Affleck tarafından yönetileceğini söylese de bunun henüz kesinleşmiş bi şey olmadığını biliyoruz. Bu film büyük ihtimalle Batman v Superman: Dawn Of Justice filminin devamı niteliğinde olacak.

#19 Suicide Squad 2 – Tarihi duyurulacak

19

Henüz resmi bir açıklama olmamış olsa da Suicide Squad filmi gişede büyük bir başarı yakalayacak gibi gözüküyor. Eğer bu olursa sanırım kendilerini tekrar beyaz perdede görmek sürpriz olmayacaktır.

#20 Venom – Tarihi duyurulacak

20

Sony tarafından Venom filminin senaristinin Dante Harper olacağı açıklandı. Söylenenlere göre 2007 yılında çekilen Spiderman filminde sonra Venom karakterini tekrar görecekmişiz.

#21 Gambit – Tarihi duyurulacak

21

2009 yılında vizyona giren X-Men Origins: Wolverine filminde gördüğümüz Gambit (Remy LeBeau)’i Taylor Kitsch canlandırmıştı bu filmde de onun yerine Channing Tatum’u göreceğiz sanırım. Geekler tarafından her filmin çıkabileceği, tarihi söylense de Gambit biraz daha az ismi duyulan süper kahraman filmlerinden ama tabii ki Marvel bu napacağı belli olmaz.

#22 Inhumans – Tarihi duyurulacak

22

Marvel tarafından çekilen Agents of S.H.I.E.L.D. dizisindeki Inhumansların ileride kendi filmlerinin çekileceği söyleniyor. Zamanında 12 Temmuz 2019 tarihinde gösterime gireceği söylense de Marvel ani bir kararla bu tarihten kaldırdı.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir