2 Yaşındaki Down Sendromlu Model

2051

Connie-Rose Seabourne, Down sendromlu 2 yaşında İngiltere’de yaşayan minik bir kız. Annesi o doğduğundan beri onun gülümsemesiyle ilgili hep iltifatlar aldı çevresinden. Hatta bir gün arkadaşı modellik ajansına yazdırmasını söyledi. Böylece minik kızın modellik hayatı başlamış oldu. Onun güzel gülümsemesi sayesinde 2 kontrat imzalandı.

Her ne kadar Connie’nin muhteşem bir gülümsemesi olsa da annesinin pek umudu yoktu bu modellik işinden. Yine de fotoğraflarını ajanslara mail attı.

1

Beklediğinin aksine hemen geri dönüşler aldı ve kesinlikle ilgileniyorlardı Connie’yle.

2

Ajanslara Connie’nin Down sendromlu olduğunu söyledi ama onlar bu konuyu umursamadı.

3

Kesinlikle Connie’yi çok sevdiler. Çünkü ona söylenenleri harfi harfine uyguluyordu ve kamera karşısında çok eğlenceliydi.

4

Bu güzel minik kızın çok fazla fotoğrafı çekildi. Sonrasında iki kontrat sahibi oldu.

6

İlerleyen zamanlarda onun sevmediğini hissedersek hemen bitiririz bu işi diyor annesi. Onun mutluluğu her şeyden önemli çünkü.

7

Connie’nin annesi hamileyken bebeğin Down sendromlu olabileceği ihtimalini biliyordu. Ama bu konuyu önemsemedi. Ne olursa olsun onu istiyordu.

8

O kadar çok destek geliyor ki onlara konuyla ilgili. Ama bu onlar için sorun değil çünkü Connie sadece sevgi isteyen minik bir kız..

9

Umarız hayatı boyunca çok mutlu olur bu minik kız 🙂

10

Kaynak

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir