14 Şubat Sevgililer Günü

14128

14 Şubat Sevgililer Günü

14 şubat sevgililer günü bu sene 2016 senesi son 20 senenin en iyi sevgililer gününe hazırlanıyor müthiş bir gün olacak. Gelin bu yazıda biraz duygusallaşalım ve sevgilimizi ne kadar çok sevdiğimize bakalım.

İlk günkü gibi aşk sözünden yola çıkarak acaba gerçekten ilk günkü gibi mi onu test edelim. Bazılarımız bu gerçekten yüzleşmekten kaçıyor olsa da.

Kadın olsun erkek olsun sevgilisini 14 şubatta şaşırtmayı seçer peki ya benim önerim daha cazipse sevgilinize 14 şubatta tekrar aşık olmayı veya aşık etmeyi düşündünüz mü ?

O nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim anlatayım. Aslında bu işlere yabancı değiliz nikah tazeler gibi aşkınızı da 14 şubatta tazeleyin.

Unutmayın aşk fırtınasının ortasında gök gürültüsü duyulmaz.

Mesela sevgilinize neden aşık olduğunuzu bulun ve başka nelerine aşık olabileceğinizi gözden geçirin yani gülüşüne mi aşık oldunuz fiziğine mi? aklına mı? yoksa hepsine mi?

Birbirini tamamlayan kadın erkek kendin de ne eksikse ona aşık olur hayranlık duyar fakat zaman içinde aradaki fark kapanabilir.

Maalesef aşk bitebilir bence 14 şubat tekrar aşık olmak için bulunmaz bir fırsat. Sevgiliniz özel gün hediyeleri hep aynı alınıyorsa zahmetsiz hediyeler seçiyorsa ki burada hep takı ve yüzükten bahsediyorum sizin ilişkiniz yavaş, yavaş heyecanını kaybetmeye başlamış ve yeniden aşık olma zamanınız gelmişte geçiyor bile.

Peki insan aşık olduğu sevgiliye hediye alarak nasıl bir daha aşık olur dedim ya şaşırtmak ve beklenmeyen bir yerden fotoğrafın bütününe bakmak lazım.

Her zaman eğlenceli olamaz insan 24 saat aşık olamaz hiçbir hediyenin etki süresi 10 yıl olamaz diyorsanız yanılıyorsunuz tam bu noktada burçlara girmek istiyorum.

14 şubat sevgililer günü hediyesi

Herkesin bam teli olduğu gibi bir zayıf noktası da vardır sevgiliye hediye alırken bu noktalardan faydalanılabilinir şaşırtabilir ve kendinize tekrar hayran bırakabilirsiniz.

Ne kadar size hayran kalır ve kendinde olmayan boşluğu sizinle doldurursa o kadar heyecan ve aşk demektir bu da uzun bir ilişki demektir ki kim istemez bitmeyen aşkları, tükenilmez olmayı ne demişler aşk ne güzel birde bitmese keşke. Bitirmekte uzatmakta bir ömür boyu sürdürmekte bizim elimizde aslında.

Bazen bakıyorum da biz evliyiz deyip kestirip atanlar oluyor evli insanlar aşık değilmiş gibi garip bir yanılgıya sebep oluyor.

Hayal et ve düşün şu anda sen herkesin beğendiği ve her yaptığı iş için taktir edilen bir şahsiyetsin ve senin gibi kalbine karşılık kalp buluyorsun sen kuzey sin o güney zıt kutupsunuz ama birbirinizi çekiyorsunuz ve tamamlıyorsunuz işte size mükemmel bir aşk.

Şimdi gelelim mükemmel bir hediye bulmaya şaşırtmaya sakın ama sakın hediyenin pahalısını almayın çok ciddiyim epey karşınızdakinin kalbini çok ama çok kırdıysanız o başka tabi 🙂

Ama emek verilmiş bir hediyenin yerini hiç bir şey tutmaz.

İşte yeniden aşkın ve yeniden heyecanın sırları burçlarda gizli burçlara göre taktikler ve merak edilenler.

burçlar

 

KOVA Burçları herşeyi içlerinde yaşar genelde geceleri duygusallaşır tabi en az duyguya sahip burç mantık ön planda olsa da bazen gerçekten romantikleşebilirler. Ona en sevdiği yemeği yapabilirsiniz ve dışarı çıkıp kalabalık bir yerde 14 şubat sevgililer günü hediyeleri alarak kutlayabilirsiniz caddeler sokaklar sizin bir bakmışsınız kendinizi sinemada veya tiyatroda bulmuşsunuz anlık plan yapar kovalar o yüzden plansız çıkın ve o ana göre kutlayın özgür hissedecektir kendini ve enerjisi hep yüksek olacaktır tıpkı eski günlerdeki gibi. Ne alırsanız sevecek beğenecektir önemli olan onu düşünmenizdir.

KOÇ Markaları sever ona en tanınmış az bulunan markalardan bir ürün alabilirsiniz. Onunla ilgilenin ilgi delisidir her an mesaj atın ve program yapın ve üzerine o gün biraz daha fazla düşün ve başka şeylerle uğraşmayın.

Hatta akşam yemeğinde sandalyesini bile siz çekin oturana kadar bekleyip çiçekleri verip onu öpün çok hoşlanacak ve mahcup olacaktır. Hediyeyi hemen vermeyip meraklandırın ki kafası meşgul olsun hemen hediyeyi vermek yerine yemek sonrasını bekleyin ve hediye kutusu gözünün önünde dursun iyice meraklansın ama kutusunun içini tahmin edemesin şaşırınca size tıpkı ilk günkü gibi tekrar aşık olacaktır.

TERAZİ Burcu dengesiz gibi görünen tam dengede bir burçtur. Aslında oldukça çekicidir ve ne giyse yakışır akıllı ve zekidir. Onu kalabalık olmayan tatil yerlerine ve lüks restoranlara götürebilirsiniz.

Sizin ne hediye aldığınızı tahmin etmemesi lazım fakat bir o kadarda güzel bir hediye vermeniz gerekiyor. Ertesi gün olduğunda bile hediyeden gözünü alamaması gerekli el emeği veya hiç bulunmayan bir hediye olabilir.

Bu burca da hediyeyi hemen vermeyin yemekler yendikten sonra keman eşliğinde verebilirsiniz ve sakın beğenmedin mi? diye sormayın bu sizi onun gözünde acemi gösterecektir.Hediyeyi o önce verse bile siz hediyeyi kesinlikle daha sonra verin böylelikle karmaşık bir duygu yaşayacak ve yeni sohbetler açılacaktır. En beğendiği hediye lüks olan her şey.

güzel bir tatil resmi

YAY Öyle bir inattır denmeyecek kadar orta şekerdir ve bu orta şeker sürprizlere bayılır evet sizin ona sürpriz yapmayacağınızı düşünüyorsa ona sürpriz yapın şaşırtın ancak şaşırtarak kendinize tekrar aşık edebilirsiniz.

Yeni bir enerji patlaması olması lazım. normalde yay biraz fazla eleştirir bu sürprizi eleştirirse ona cevap vermeyin ve tartışmayın aksine sen sinirlenince daha sevimli oluyorsun deyin.

Konu başka yerlere gitsin ve hadi çıkıyoruz deyip hazırlanmasını beklerken sizde ona arabada hediyesini verin acele edin hiç yemekte hediye vermeyi düşünmeyin bu burca neden mi? hediyeyi beğenirse daha iyi vakit geçirirsiniz ve bu gecenizi belirler riske girmeyin.

İKİZLER telefon ve sosyal medya hastası ikizleri etkilemek ona el emeği ile yapılmış bir hediye alın ve kesinlikle uçak bileti alıp hiç beklemediği bir yere gitmek şok olacak çok sevinecektir. şehirden uzaklaşmak ikinize de iyi gelecek birazda olsa sorunların kötü enerjisinden bir kaç gün uzak kalabileceksiniz.

Yeniden aşık olmanız için hiç bir engel kalmayacak akşam yemeğinde de son hediyeyi verebilirsiniz bu bir buket çiçek bile olsa ilk günkü heyecan geri gelecektir unutmayın sevgiliniz ona aldığınız ilk hediyeyi unutmaz ve o ana geri götürmektir bazen aşk o andan ibrettir bazen hayat ilkler önemlidir.

ASLAN Kıyas yapar hediye alırken başka hediyelerle kıyaslamamalı o kadar tek olmalı ki hediye kıyas yapacak bir örneği bulunmamalıdır. Liderlik konusunda aslan size yön verecektir. Onun dışında pahalı parfüm alabilirsiniz.

Ama parasından daha önemli olan ihtiyacı var mı? aldığınız hediyeyi kullanırken bir ömür sizi hatırlamalı ve 2. aşkınızın giriş bölümü oluşmalı. Akşam yemeğini hiç gitmediğiniz bir yere giderek hiç yemediğiniz yemekleri deneyerek onun kıyas yapmasına izin vermeden yenilikçi bir plan yapın derim ancak yeniden böyle size aşık olabilir.

YENGEÇ Evcimen gözükse de sosyal hayatı sever sakin ama bir o kadarda sıra dışı olan bu kişiler özellikle hediye almayı çok sever ona hediyeyi kargolayın siz vermeyin ve kimden geldiğini tahmin edemesin ancak hediyeyi açınca siz olduğunu anlasın hatta akşam eve giderken çiçekle gidip evde yemek yiyip dışarı bir kahve tatlı yemeğe gidebilirsiniz.

Fazla işkolik olan bu burç biraz gezmeyi biraz heyecanı ve biraz mutluluğu hak ediyor. Onu dışarıda bir konsere gürültülü ortama ve tiyatroya götürebilirsiniz konuşmayı sever ve bunda heyecan olsa bile yok eder konuşma çok olmamalı ki gözler konuşsun siz anladınız beni yengeç kolay gibi gözüken en zor duygusal bir burçtur. Onun dışında her türlü hediyeyi sever onun için sunuş biçimi önemlidir ve hediye aldığında ki ruh hali önemlidir.

BALIK Gelelim en zor hediye verebilen hediye beğenmeyen balıklara hediye almayın evet yanlış duymadınız hediye almayın onun adına hediye ücretini iyilik sever vakıflara bağışlayın ve adına teşekkür plaketi verin hediyesi bu olsun.

Madalya gibi duygusallaşır hemen plaketin üstüne hemen çiçeği verin zaten akşam yemeğinde yeni bir aşk doğuyor olacak bile hiç gitmediğiniz bir mekan seçin ve her şeyi onun adına siz yapın ona hiçbir iş bırakmayın sahiplenin omuz’unuz da huzur bulacaktır.

en güzel hediye

BOĞA Kendinden emin olduğundan hiç bir hediye onu bence mutlu etmez onun yerine ona bir hediye çeki verin kafasına göre gidip alsın çiçek ve küçük bir hediyeyi o gün mutlaka verin ki unutmuş saymasın sizi.

Yine bir romantik yemek unutmayın boğalar çok duygusaldır ama belli etmezler çok etkileyicidirler ciddi ilişkileri sever ve heyecanlandırmak çok zordur. Ancak akıllı davranarak tatlı dille onu heyecanlandırabilirsiniz. Çok esprili zeki biridir işiniz kolay değil ama onun yanında bile olmanız bir şeyler paylaşmanız yeterlidir aslında.

BAŞAK Her ortama ayak uyduran başaklar titizdir. Ve sizde 14 şubatta ona hediye alırken kesinlikle ilk başta en pahalı makyaj malzemesi parfüm veya tıraş takımı alın ve akşamı onu çok lüks akşam yemeğine götürün ve en güzel elbiseler giyinin ve hiç konuşmadığınız konuları konuşup romantik bir yemek yiyebilirsiniz.

Baştan hediyeyi alınca sıradan gelecek fakat asıl hediyeyi yemekte verdiğinizde çok şaşıracaktır. mumların yandığı kemanların çaldığı bir yemek ve unutulmaz bir gece sizi ona hatırlatan bir plak eski bir anıyı canlandıran bir hediye verin ona yemekte. telefonlarınızı kapatın ve sadece baş başa kalın ve hesabı çaktırmadan ödeyin çok etkilenecektir.

OĞLAK İş kolik  olan oğlaklara en güzel verilecek hediye zamandır bunu nasıl yapacaksınız tabi ki ona işinde yardım ederek arta kalan zamanı size ayıracaktır. Çok, çok iş kolik olsa da kendine zaman ayırmayı bilir ve akşam yemeği ve tatil size iyi gelecektir.

2 günlük bir kaçamağa kimse hayır demez işte size fırsat ne olursa olsun şehir değişikliği şart telefondan uzak bir tatil ve sadece 2 niz yoksa alacağınız hediye zaten formalite hediyeyi verirken ki heyecan önemli o enerji karşı tarafa geçtiği sürece sorun yok.

AKREP burcu karşısındakine göre hareket etmez onun için bütün 14 şubat planlarını bırakın akrep yapsın ama sizin istediğiniz yerde ona buraya gideceğiz ve ilk kez sen nasıl istiyorsan her şey senin istediğin gibi olacak deyin ona teslim olun hediye onun için önemli değildir.

Duygular daha önemlidir bunun için ona baharatlı parfüm alın ve en sevdiği elbiseyi giyin şehirden ayrılın yeni bir yere gidin unutmayın aynı şehir aynı semt insana hep aynı şeyleri hatırlatır şimdi farklı duyguları geri getirme zamanı üniversite demi tanıştınız o şehre gidin ve tekrar ilk tanıştığını mekana gidin korkmayın kimse sizi tanımayacaktır.

Ne demiş Mevlana Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. Ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla.

İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil prensipleri sorumlulukları inançları ve aşklarıdır. Sizde aynı kişiye defalarca aşık olabilir ve bir ömür mutluluğunuzu sürdürebilirsiniz.Eğer başka bir fikriniz varsa size bu site yardım edebilir rehberlik edebilir.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir