1 TL’ye bilgisayar!

2064

E-ticaret sitesi hepsiburada.com adlı internet sitesinden değeri 1.600TL olan Lenovo Ideacentre H350 Core i5 modelini sadece 1 lira’ya satışa çıkardı. Tabii bizim millet de bu fırsatı hiç kaçırır mı? İnsanlar bu bilgisayardan 5’er 10’ar tane satın aldılar. Ekşi sözlükte de bu konu hakkında başlık açılmasıyla beraber stoklar neredeyse anında bitti.

Kullanıcılar bunun bir promosyon mu yoksa yanlışlık sonucu oluşmuş bir durum olduğunu anlayamadı. Hiç umudu olmayan, siparişin ret yemesini bekleyen insanlar çoğunluktaydı. Fakat; az da olsa verilen siparişin iptal edilemeyeceğini, hepsiburada.com’un bu olayla birlikte çok fazla reklam yaptığını, yaptıkları bu kampanyanın karşılığını kat kat alacağını söyleyenler oldu. Bu konuşmaların üzerinden biraz zaman geçti ve bu bilgisayarlardan satın alanların siparişleri onaylandı!

Bu tabii insanlarda büyük bir heyecan uyandırdı, neredeyse kimse siparişinin onaylanmasını beklemiyordu. Bu sefer de insanların bilgisayarın onlara teslim edileceğine dair olan inançları arttı. Fakat; hepsiburada.com yine insanları ters köşeye yatırdı ve bilgisayar yerine 10 TL lik hediye çeki gönderdi.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir