Walter White’ın Evinin Çatısından Pizza Eksik Olmuyor

1450

Breaking Bad’i izleyen çoğu insana diziden en akılda kalan sahneleri soracak olsanız muhtemelen evinin çatısına pizza fırlattığı sahneyi defalarca duyacaksınızdır.

walter white pizza Walter White’ın Evinin Çatısından Pizza Eksik OlmuyorDizinin en eğlenceli anlarından birine sahip olan bu sahne o kadar ikonik bir duruma gelmiş olacak ki, dizinin bitmesinin üstünden çok uzun bir zaman geçmesine rağmen hala evi ziyaret eden hayranlar o evin çatısına pizza fırlatıyor.

Bu durumla ilgili konuşup evin sahiplerinin bundan hoşnut olmadığını belirten Breaking Bad’in yaratıcısı Vince Gilligan bu yapılanın hiç komik olmadığını ve sanıldığı kadar da havalı ve orjinal bir fikir olmadığını söyleyip ek olarak da böyle davrananları Breaking Bad hayranı statüsünden aforoz etmiş. Evin sahipleri 42 yıldır orada oturuyorlar, gelen hayranlarla da çok iyi anlaşıyorlarmış ancak pizza olayları onların da canını sıkmış gibi görünüyor.

walter white'ın evi Walter White’ın Evinin Çatısından Pizza Eksik Olmuyor

Konuyla ilgili başka bir açıklama ise dizinin en baba karakterlerinden biri olan Mike Ehrmantraut, yani Jonathan Banks’ten gelmiş: “Eğer sizi bunu yaparken görürsem, peşinize düşeceğim.” Aman diyelim, Mike ile şaka olmaz.

mike ehrmantraut Walter White’ın Evinin Çatısından Pizza Eksik Olmuyor

Kaynak: Time

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here