Tüm Dünyadan Saklanan İnanılmaz 10 Keşif!

12106

İnanılmaz Keşifler

Her ne kadar teknoloji, icatlar, sağlık alanındaki gelişmeler insanların yararına gibi görünse de önce ekonomik açıdan yarar göz önünde bulunduruluyor. Çaresi olan hastalıklar bazı ilaç firmaları tarafından durduruluyor, ne uğruna? Tabi ki para ve ekonomik çıkarlar. Gariban insanlar hiç bir şeyden habersiz çaresizce ölmekte ya da bazı alanlarda ilerleyebilecek iken yerinde saymakta.

#1 Yer çekimsizlik aracı

Thomas_Townsend_Brown

ufo1

Yer çekimini itici gücü olan, uçan diskler üreten Thomas Townsend Brown, çok etkileyici sonuçlar ortaya koydu. Bu keşif çok kısa sürede kaldırıldı ve toplumdan gizlendi.

#2 Wardenclyffe Kulesi

Nikola-Tesla-Hakkında-bilinmeyenler

Rayo-de-la-Muerte1-220x300

Kablosuz elektrikle ilgili deney yapan Nikola Tesla bedava elektrik üzerinde çalışıyordu ve çok başarılıydı. Ne yazık ki tüm çalışmaları durduruldu ve verilen bütçe kesildi.

#3 EV1 projesi

1998 General Motors EV1.

ev1_crushpile

Elektrikle çalışan otomobiller. Petrol şirketlerinin baskısı ve gücü ile üretimi durdurulan bu otomobiller Generals motors şirketi tarafından imha edildi.

#4 XA Projesi

image-06-large

Kanserojen maddelerinden arındırılmış sigaralar. Bu sigaraların imalatı bazı tütün fabrikaları tarafından diğer sigaraların çok zararlı olduğu imajını vermesi bahanesiyle durdurulmuştur.

#5 Soğuk Füzyon

b7e69-higgs

Nükleer enerjinin oda sıcaklığındaki sabit hali! Bu buluş bilim için gereksiz görülmüş ve bu bahaneyle üretimi durdurulmuştur.

#6 Kronovizör

Rife-Hoyland-5-6-38aw

Adın da çağrışım yaptığı gibi bu alet geçmiş zamanı gösteriyor. Bu aletin uydurma olduğu dedikoduları ileri sürüldü ve alet ortadan kayboldu. Şu anda Vatikan’da olduğu düşünülüyor.

#7 Rife Işını

Rife

Royal Rife tarafından bulunan bu ışının kanser hücrelerini iyileştirdiği biliniyordu. Önceleri Amerikan Tıp Birliği tarafından kasıtlı olarak görmezden gelinen bu buluş sonraları kayıplara karıştı.

#8 Su yakıt hücresi

IMG_4241

Su yakarak çalışan arabaları icat eden Stan Mayer, bu keşif sonrasında ölünce keşifin gizlendiği düşüncesi iyice güçlendi.

#9 Bulut dağıtıcı

Wilhelm-Reich-2

11

Yağmur yağdırma makinesi yapan Dr. Wilhelm Reich, çalışmaları 1953 yılında test edildiği halde şüpheli bulunarak tutuklanmış ve tüm çalışmaları yok edilmiş.

#10 Patlatma jeneratörleri

Viktor_Schauberger__z

Victor Schauberger tarafından üretilen iç patlatma ve su anaforlarına dayalı ücretsiz enerji, Amerikalı iş ortakları tarafından yok edildi.

 

 

 

3
Kimler Neler Demiş?

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

Ben bazı üst akılların dünyayı yönettiğine inanıyorum.Bu buluşları yapanlarda onlardan ama O’NLARIN !!! izinlerini almadan bu icatları insanoğluna duyurdukları için cezalandırıldıklarına ve icatlarının yok edildiğine inanıyorum.Bu bazı ÜST AKILLAR insanoğluna bazı gelişmeleri yavaş yavaş verdiklerine bunun içinde ekonomik gücün bilim gücünden daha önemli olduğuna bazı küçük akıllı yöneticileri ikna ederek yaptıklarını zannediyorum.Şurası gerçek ki biz uzaylıları gökyüzünde arıyoruz.Bence yanlış onlar bizim aramızda ve bizimle birlikte yaşıyorlar.Kimliklerini daha uzun süre saklayabilmek için gelişmeleri ve teknolojik atılımları insanlara yavaş yavaş veriyorlar. Einstein,Tesla,Zuckenberk,Billy Gates kimdir bunlar ?Soysop araştırması yapmaya kalkınca üst ebeveynden sonrasını kimse bilmiyor.Veya bulamıyorlar.Tesla ile Edison’un mücadelelerine bakın.Tesla haklı olmasına rağmen… Read more »

Hasan İMECE

Murat bey; öncelikle hayırlı günler nasıl olacak bu işler suyun iç patlama yöntemini bulmuş durumdayım, motorsiklet, otomobil, kamyon, otobüs, uçak, gemi, tren, elektrik gibi insan oğlunun enerjiye bağımlı olduğu global dünyada ücretsiz enerji varken bizi neden bu ücretsiz enerjiden mahrum bırakıyorlar, milyarlarca paralar harcanıyor ve insanlar sömürülüyor. şimdi atatürk barajını otomobilin motorunun içinde olduğunu bir düşünürmüsün 10 yıldır bu proje ile ilgileniyorum prototip bitmek üzere ama nasıl olacak ben çok araştırdım bu sistemi şu an amerikalılar deniz altılarında ve gemilerinde kullanmaktalar ufo olup uçuyorlar bile, 5000 km 6000 km 8000 km hızlara çıka bilen kendi ürettikleri ufolar mevcuttur. ama insanlığa… Read more »

Anonim

Ben havada dura bilen gemi yaptım buharla