Trabzon’da Düğün Fotoğraflarını Hayvan Barınağında Çektiren Çift, Barınağa da 1000 Lira Bağışta Bulundu

2309

Alışılagelmişin dışında bir düğün fotoğrafı macerasıyla karşı karşıyayız. 🙂 Hayatlarını birleştirme kararı alan çiftimizin ortak yönü, onları bu fotoğraf çekimi sırasında tek bir çıkışta buluşturdu. 🙂

222

Beyaz Siyah Ajans ile Trabzon Hayvan koruma ve Yaşatma Derneği (TRAYKO) ilginç bir girişimciliğe imza attı. Yeni evlenen çiftlerin düğün fotoğrafları, hayvan barınağına 1000’er lira bağış yapmaları koşuluyla ücretsiz çekilmeye başlandı.

Nesrullah ve Gülçan Sonay çifti de düğünün ardından Trabzon Belediyesi hayvan barınağında bir gezi yaptı, onlarla  fotoğraf çektirdi, sonra da hayvanların ihtiyaçları için kullanılmak üzere bağış yaptı.

 

333

“En mutlu günümüzde yanlarında olmak, insanların sahipsiz hayvanlara dikkatini çekmek istedik” diyen gelin Gülçin Sonay,“Özellikle sahipsiz hayvanları düşünerek özellikle yaz aylarında bir kap su, bir kap mama sokaklara bırakmalı. Bunlar sahipsiz hayvanlar için çok önemli. Bizde bunlara dikkat çekmek istedik. Şu anda çok mutluyum” diye konuştu.

444

 

Damat Nesrullah Sonay da,Barınaktaki hayvanlara nasıl destek olabiliriz diye düşündük, bu mutlu günümüzde buraya gelerek bağışımızı yaptık. Tüm insanları hayvanlara karşı duyarlı olmaya çağırıyoruz” dedi.

 

 

Kaynak : diken.com

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir