Teen Choice 2015 Ödülleri Sahiplerini Buldu

1983

          Amerika’da her sene yapılan ve sinema, tv, müzik gibi alanlarda gençlerin verdikleri oylarla belirlenen, ki ismi tam da bu sebepten ötürü “The Teen Choice Awards” olan ödüller bu sene de sahiplerini buldu. Yarışma dahilindeki tüm kategoriler, bu kategorilerin adayları ve kazananları şu şekildedir:

En İyi Drama Dizisi Kategorisi

  • Castle
  • Empire
  • Grey’s Anatomy
  • Nashville
  • Pretty Little Liars
  • The Fosters
# Ve kazanan: Pretty Little Liars En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu Kategorisi
  • Hayden Panettiere – Nashville
  • Kerry Washington – Scandal
  • Lucy Hale – Pretty Little Liars
  • Maia Mitchell – The Fosters
  • Shay Mitchell – Pretty Little Liars
  • Taraji P. Henson – Empire
# Ve kazanan: Lucy Hale – Pretty Little Liars

En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncusu Kategorisi

  • Ian Harding – Pretty Little Liars
  • Jake T. Austin – The Fosters
  • Jussie Smollett – Empire
  • Keegan Allen – Pretty Little Liars
  • Nathan Fillion – Castle
  • Terrence Howard – Empire
# Ve kazanan: Ian Harding – Pretty Little Liars

 

En İyi Komedi Dizisi Kategorisi

  • Austin & Ally
  • Awkward
  • Girl Meets World
  • New Girl
  • The Big Bang Theory
  • Young & Hungry
# Ve kazanan: The Big Bang Theory

 

En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu Kategorisi

  • Dove Cameron – Liv and Maddie
  • Emily Osment – Young & Hungry
  • Gina Rodriguez – Jane The Virgin
  • Kaley Cuoco – The Big Bang Theory
  • Lea Michele – Glee
  • Zendaya – KC Undercover
# Ve kazanan: Lea Michele – Glee

 

En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu Kategorisi

  • Andy Samberg – Brooklyn Nine-Nine
  • Anthony Anderson – Blackish
  • Chris Colfer – Glee
  • Jaime Camill – Jane The Virgin
  • Jim Parsons – The Big Bang Theory
  • Ross Lynch – Austin & Ally
# Ve kazanan: Ross Lynch – Austin & Ally

 

En İyi Bilim Kurgu – Fantazi Dizisi Kategorisi

  • Arrow
  • Once Upon a Time
  • Sleepy Hollow
  • The Vampire Diaries
  • The 100
  • Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D
# Ve kazanan: The Vampire Diaries

 

En İyi Bilim Kurgu – Fantazi Dizisi Kadın Oyuncusu Kategorisi

  • Candice Accola – The Vampire Diaries
  • Danielle Panabaker – The Flash
  • Eliza Taylor – The 100
  • Emily Bett Rickards – Arrow
  • Jennifer Morrison – Once Upon A Time
  • Nina Dobrev – The Vampire Diaries
# Ve kazanan: Nina Dobrev – The Vampire Diaries

En İyi Bilim Kurgu – Fantazi Dizisi Erkek Oyuncusu Kategorisi

  • Bob Morley – The 100
  • Ian Somerhalder – The Vampire Diaries
  • Jared Padalecki – Supernatural (KAZANAN)
  • Joseph Morgan – The Originals
  • Paul Wesley – The Vampire Diaries
  • Stephen Amell – Arrow
# Ve kazanan: Jared Padalecki – Supernatural

 

En İyi Animasyon Kategorisi

  • Adventure Time
  • Family Guy
  • Gravity Falls
  • The Regular Show
  • The Simpsons
  • Star Wars Rebels
# Ve kazanan: Family Guy

 

En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Kategorisi

  • Bryshere “Yazz” Gray – Empire
  • Grant Gustin – The Flash
  • Candice Patton – The Flash
  • Gina Rodriguez – Jane The Virgin
  • Yara Shahidi – Black-ish
  • Jussie Smollett – Empire
# Ve kazanan: Grant Gustin – The Flash

 

En İyi Rol Çalan Oyuncu Kategorisi

  • Trai Byers – Empire
  • Kat Graham – The Vampire Diaries
  • Dylan O’Brien – Teen Wolf
  • Sasha Pieterse – Pretty Little Liars
  • Bella Thorne – Scream
  • Ashley Tisdale – Young & Hungry
# Ve kazanan: Dylan O’Brien – Teen Wolf

 

En İyi Çıkış Yapan Dizi Kategorisi

  • Becoming Us
  • Black-ish
  • Empire
  • iZombie
  • Jane The Virgin
  • Younger
# Ve kazanan: Empire

 

En İyi Yaz Dizisi – Programı Kategorisi

  • Baby Daddy
  • Chasing Life
  • Faking It
  • Scream
  • So You Think You Can Dance
  • Teen Wolf
# Ve kazanan: Teen Wolf

 

En İyi Yaz Dizisi Kadın Oyuncusu Kategorisi

  • Troian Bellisario – Pretty Little Liars
  • Ashley Benson – Pretty Little Liars
  • Willa Fitzgerald – Scream
  • Laura Marano – Austin & Ally
  • Maia Mitchell – Teen Beach 2
  • Italia Ricci – Chasing Life
# Ve kazanan: Ashley Benson – Pretty Little Liars

 

En İyi Yaz Dizisi Erkek Oyuncusu Kategorisi

  • Tyler Blackburn – Pretty Little Liars
  • David Lambert – The Fosters
  • Ross Lynch – Teen Beach 2
  • Tyler Posey – Teen Wolf
  • Gregg Sulkin – Faking It
  • Mike Vogel – Under The Dome
# Ve kazanan: Tyler Blackburn – Pretty Little Liars

 

En İyi Öpüşme Kategorisi

  • Candice Accola & Paul Wesley – The Vampire Diaries
  • Nina Dobrev & Ian Somerhalder – The Vampire Diaries
  • Jennifer Morrison & Colin O’Donoghue – Once Upon A Time
  • Candice Patton & Grant Gustin – The Flash
  • Emily Bett Rickards & Stephen Amell – Arrow
  • Gina Rodriguez & Justin Baldoni – Jane The Virgin
# Ve kazanan: Nina Dobrev & Ian Somerhalder – The Vampire Diaries

 

En İyi Uyum Kategorisi

  • Jensen Ackles & Misha Collins – Supernatural
  • Trai Byers, Bryshere “Yazz” Gray, Taraji P. Henson, Terrence Howard ve Jussie Smollett – Empire
  • Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco-Sweeting, Simon Helberg, Kunal Nayyar – The Big Bang Theory
  • Kat Graham & Ian Somerhalder – The Vampire Diaries
  • Grant Gustin & Candice Patton – The Flash
  • Ross Lynch & Laura Marano – Austin & Ally
# Ve kazanan: Jensen Ackles & Misha Collins – Supernatural

Siz Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?