Taekwondo ve Futbolu Birleştiren Ibrahimovic’ten Seyirlik Goller

5209

Zlatan İbrahimoviç seyirlik goller

Zlatan Ibrahimovic, son günlerde Galatasaraylıların hayallerini süsleyen futbolcu. Bir çok taraftar transferinin kesinlikle yararlı olacağını düşünse de onu kontrol etmenin zor olacağını düşünenler de var. Göklerde diyebileceğimiz kadar yüksek bir egoya sahip Zlatan Ibrahimovic. Ancak aynı zamanda başarıları da bununla paralellik göstermekte.

Futbolun yanı sıra taekwondo ile de ilgilenen Zlatan aynı zamanda siyah kuşağa da sahip. Üstelik taekwondodan öğrendiklerini yeşil sahalara yansıtmakta tam bir ustalık gösterince ortaya seyrine doyum olmaz goller çıkıyor. Dolayısıyla gittiği her takımda taraftarın sevgilisi olmayı da başarıyor.

Kariyeri başarılarla dolu olan Zlatan daha Ajax, Juventus, Inter, Barcelona, Milan takımlarında futbol oynadı. Şuan da PSG’de futbol hayatına devam eden Zlatan; İsveççe, Boşnakça, İspanyolca, İtalyanca ve İngilizce olmak üzere 5 dili de akıcı olarak konuşabilmekte. Futbol hayatındaki başarıları ve attığı seyirlik goller de onun egosu yüksek biri olmasına hak vermemize neden oluyor.

İşte Zlatan Ibrahimovic’in Taekwondo ve Futbolu harmanladığı goller:

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir