Stephen Hawking’den Ürküten Teori

2476

Stephen Hawking İstila Teorisi

Dünyanın uzaylılarca istilası

Mars’ta su bulunması bütün dünyayı kasıp kavuradursun, ünlü fizikçi Stephen Hawking’den çarpıcı iddialar geldi. İspanyol El Pais gazetesine röportaj veren Hawking: “Eğer başka canlılar bizi ziyaret ederse, büyük ihtimal Kolomb’un Amerika’ya ayak bastığı zaman yaşananlar yaşanır. Bu yaşananlar hatırlarsanız yerli Amerikalılar için çok da iyi olmamıştı. Eğer düşündüğümüz gibi gelişmiş yaratıklarsa, gezegeni ele geçirip kolonileşmek isteyeceklerdir.” dedi.

FILE In this June 19, 2006 file photo Astrophysicist Stephen Hawking speaks at an international gathering of scientists on the origins of the universe at Beijing's Great Hall of the People in China. British scientist Stephen Hawking has decoded some of the most puzzling mysteries of the universe but he has left one mystery for others to explain: How he managed to survive so long with such a crippling disease. The physicist and cosmologist was diagnosed with Lou Gehrig's disease, or motor neuron disease, when he was a 21-year-old student at Cambridge University. Most people die within a few years of the disease being identified. On Sunday, Hawking will turn 70.(AP Photo/Elizabeth Dalziel-File)

Hawking’e göre uzayda başka yaratıkların varlığı şüphe götürmez bir gerçek. Bu yüzden dünyanın yok olma zamanı gittikçe yaklaşıyor. Hawking bu noktada uzay yolculukları çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtiyor. Yani insanlığın kurtulabilmesi için yeni bir gezegen şart.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir