Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

32478

Kadınlarda seksilik yapan şeyler nelerdir ?

Kadınlar dış görünüşlerine ne kadar önem veriyorsa, erkekler için o kadar ilgi çekici oluyorlar. Bunun farkında olanların ise bilinçli hareketleri ve eşyaları var.

Kadın-erkek ilişkilerinde, kimin kimi çektiği tartışılır bir konu, oltayı öncelikle kimin attığı hiç bir zaman net konuşulmayanlar arasında. Ancak erkekler, kadınların üzerinde gördükleri yahut bazı hareketlerine hayır demeleri, imkansız hale getiriyor. Bu mevzu göreceli bir kavram olsa da temel yapıtaşları olduğu kesin.

Biz de her erkeğin hayır diyemeyeceği, kadınların erkekler üzerine oynadığı küçük oyunları listeledik..

#1 Hafızamıza Audrey Hepburn’ün kazıdığı uzun sigara filtreleri

Eski zamanların en ünlü oyuncularından Audrey Hepburn’ün yanından ayırmadığı uzun sigara filtresi, onunla özdeşleşmiş eşyası, naifliği ve seksiliği temsil ettiğini açıklamıştı. Dolayısıyla seksilik yapan kadın olarak karşımıza çıkar.

sonbisey Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#2 Tabii ki, kırmızı ruj ile çekici hale getirilmiş dolgun dudaklar

Aynı zamanda kadınları genç gösteren kırmızı ruju kullananlar, rengin tutku rengi olmasından olsa gerek, bambaşka bir seksilik seviyesine ulaşıyorlar.

sonbisey-kırmızıruj Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#3 Zarif el hareketlerinin yumuşak çekiciliği

Kadın bütünüyle seksi ve naif olmak istiyorsa, baştan aşağı bütün olmalıdır. Bakışından el hareketlerine, kıyafetinden konuşmasına kadar.. Marilyn Monroe bu durumun en iyi örneklerinden biridir.

MarilynMonroe-sonbisey Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#4 Buğulu bakışların arkasında ki düşünceyi merak etmeyen erkek yoktur herhalde

Başarılı bir göz makyajı ile kadınların bakışlarını buğulu kılmaları, karşısında ki erkeğin yeterince üzerine düşünmesine sebep olacaktır.

sonbisey-bugulubakislar Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#5 Aşırıya kaçmamak şartıyla göğüs dekoltesi

Fazlasının başka sıfatlara maal vereceğini düşünerekten, aşırıya kaçmadan göğüs dekoltesi veren kadınların, hayranları da çok. Bunun en güzel örneklerinden biri ise, Scarlett Johansson.

scarlett johansson-sonbisey Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#6 Topuklu ayakkabının kaçınılmaz cazibesi

Her kadının giydiği zaman beceremediği ama yürümeyi becerdiği zaman da gözümüzü alamayacağımız hale gelişinin en önemli etkeni, topuklu ayakkabı.. Dış görünüşü kaba olan topuklu ayakkabıların çekiciliğinden değil, ince bilekleri sahip kadınların zarif topuklu ayakkabı tercihlerinden bahsediyoruz..

topuklu ayakkabı-sonbisey Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#7 Bu yazın da modası olacak olan, bilekleri saran halhal

Yaz denilince akla renkli kıyafetler, gösterişli takılar, güneş, deniz.. Bu sene yazın kendinizi hem çekici hemde renkli hissedeceğiniz kesin..

halhal-sonbisey Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#8 Alalade topuzu ile dikkat çeken kadın

Uzun saçlı kadınlarında farklı bir çekiciliği olduğunu biliyoruz, hele ki saçını öylesine toplayıp bırakan kadınlar var.. Her zaman aynı etkiyi yaratmasa da bu saç modeli ile dikkatinizi çeken kadınlar olacaktır.

kadın-sonbisey8 Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#9 Erkeğinin gömleğini giyen kadın seksiliği

Erkek kıyafetlerinin, kadınlar üzerinde daha seksi göründüğünü tartışmak yersiz ancak gömlek denilince sular seller duruluyor. Erkeklerin gömlekleri hiç bu kadar çekici gözükmemişti yada gömleğin içini dolduran mı hiç bu kadar çekici gözükmemişti? Seksilik yapan kadın özelliklerinden birisidir.

kadın-sonbisey9 Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#10 Kemik çerçeveli gözlük takan kadın ve bakışları

Daha çok ofis ortamına hasret çalışan erkeklerin üzerinde etkileri büyük olan, kemik çerçeveli gözlük takan kadınların çekiciliği, gözle görülür yoğunlukta.

Kal?n Çerçeveli Gözlük Modelleri Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

#11 Son olarakta kadının gülüşü, kahkahası

Kadınların en çok sevdikleri ve kullanmaktan vazgeçmeyecekleri en etkili ve en doğal silahları ise, gülüşleri ve kahkahaları.. Öyle gülerler ki duyduğunuz zaman kim olduğunu öğrenmek için can atarsınız.

kadın-sonbisey11 Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here