Samsung Sert Duvara Çarptı

1583

Samsung’un reklam politikasında daha önce bir çok kez Apple ile atışmalarına şahit olmuştuk. Bu tatlı çekişmelere bu sefer Samsung istemeden de olsa bir kez daha Apple’ın eline koz vermiş oldu.

nokia-dan-ellen-degeneres-a-cagri-5739250_o

Samsung bir önceki reklam projesinde ünlü sunucu Ellen Degeneres ile anlaşmış bu reklam filminde elindeki Samsung telefon ile fotoğraf çekip paylaşılması istense de işin aslı çok geçmeden anlaşılmış, Ellen Samsung’u Apple ile aldatmıştı.

apple-watch-samsung-galaxyYeni reklam filmi için NBA yıldızlarından Chris Paul ile anlaşan Samsung, ünlü yıldızı S6 ile muhtemelen selfie çekerken yakalamak istemiş ve muhtemelen de başarılı olduğunu düşünmüşler. (Öyle olmasa yayınlamazlardı herhalde)

Fakat bu reklam filminde dikkat çeken bir diğer nokta Chris Paul’un kolundaki Apple Watch, yönetmen, kameraman ve diğer ekibin bile gözünden kaçan bu detay Samsung’u oldukça zor duruma düşürmüş görünüyor. Samsung bu konu hakkında sessizliğini korurken Apple kullanıcıları bir hayli keyifli şekilde sıradaki Samsung reklamını bekliyorlar.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir