Mutlaka Almalıyım Dedirten Geçici Organik Dövmeler

2404

Şu bir gerçek ki dövme dediğimiz şey çok havalı. Hepimiz çocukken sakızlardan çıkan garip şekilli dövmeleri vücudumuza uygulamışızdır. Ve bunun sonucu olarak ailemizden azar işitmişizdir. Çünkü bir söylenti vardır ortalıkta dolaşan, bu geçici dövmeler kanserojen madde içerdiği için zararlı. Tabi çocukken buna kafa yormuyorduk, pek umurumuzda değildi. Ama şu an kendi çocuklarımız olsa asla izin vermeyiz.

Candy-Fusen-Gum

Tabi işin bir de pişmanlık boyutu var. Tamam büyüdük dövme istedik. Gittik acısına dayandık gerçek, kalıcı bir dövme yaptırdık. Aradan yıllar geçti ve sıkıldık. O zaman ne olacak? Evet çözümü var ama acılı ve uzun bir süreç. How I Met Your Mother’dan Ted’i hatırlarsınız sanırım..

10_sessions_-_ted_zapped

Gelelim asıl konumuza. Şu an Kickstarter’da yeni bir proje mevcut. Adını da “inkbox” koymuşlar. İnkbox’ın en önemli özelliği mürekkebin tamamen organik bitkilerden üretilmiş olması. Yani yukarıda bahsettiğim kanserojen madde konusu elenmiş oluyor.

Kullanımı ise oldukça basit. Tıpkı diğer geçici dövmeler gibi yapıştırıp ıslatıyorsunuz, 12-24 saat içerisinde kendiliğinden derinizde belirmeye başlıyor. İki hafta silinmeden orada kalıyor. hiç pişmanlık yok!

Şu an Kickstarter’da satışa çıkan ürünün 300 farklı çeşidi var. İşin güzel yanı istediğiniz tasarımı yapıp sipariş verebiliyorsunuz. Yakın bir zamanda bu ürünün tüm dünya piyasalarında olması bekleniyor.

Kickstarter sayfasına buradan kendi sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir