Merakla Beklenen Düğün Dernek 2: Sünnet Filminin Fragmanı Yayınlandı

2435

İlk filmiyle olay yaratan ekibin ikinci filmi merakla bekleniyor. Filmdeki espriler dillerde yer etmiş durumda ve ekip olarak da toplumca çok seviliyorlar. Açıkçası Kardeş Payı’nın bitmesi de bizi oldukça üzdü çünkü dur durak bitmeden yapılan espriler, es vermeden yapılan konuşmalar diğer dizilerden daha farklı bir yere oturttu o diziyi. Bu ekibi milletçe alkışlıyor ve ikinci filmlerinin de en az dizi ve 1. filmleri kadar iyi olmasını umut ediyoruz.

Sivas halkını sinemaya taşıyan ve ilkiyle büyük ilgi gören Düğün Dernek ‘sünnet’ versiyonu ile vizyona giriyor. Düğün Dernek 2 filminin ilk fragmanı da yayınlandı. Düğün Dernek 2 , 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek.

Düğün Dernek 2 filminin yeni fragmanında halaylı bir gönderme var. Birinci bölümünde Sırrı Süreyya Önder ‘in de rol aldığı Düğün Dernek filmi başrol kadrosunu aynen korudu.

 

Düğün Dernek 2 film kadrosu:

Düğün Dernek 2 Sünnet filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir yapıyor. Düğün Dernek filminin oyuncu kadrosunda Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrolde rol alırken onlara Rasim Öztekin, Devrim Yakut, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız gibi isimler eşlik ediyor.

fft16_mf6177058

 

Yayınlanan teaserda sosyal medyada meşhur olan bir videoya gönderme yapılması ise dikkat çekti. Düğün Dernek filminin birincisi yayınlandığında Sivas halkından büyük ilgi görmüştü. Film Sivas’ın bir köyünde geçiyor.

Kaynak: Milliyet

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir