Mehmet Topal’a Silahlı Saldırı Düzenlendi

3520

fft107_mf5456015

Fenerbahçe ve Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın bel kemiği olan Mehmet Topal’a İstanbul Sancaktepe gişelerinde silahlı saldırı düzenlendi.

Antrenmandan çıktıktan sonra aracıyla gişelerde beklerken 3-4 el silah ateş edilen Mehmet Topal olayın hemen ardından 155 Polis İmdat’ı arayarak yardım istedi.

Kurşunlardan biri aracının ön camına isabet etse de kurşun geçirmez camlar sayesinde Mehmet Topal saldırıyı kıl payı, zarar görmeden atlattı.

Polis Mehmet Topal’ın ifadesine başvuruyor ve zanlılar hala polis tarafından kovalanıyor.

#Zırhlı Araca İsabet Eden Kurşunlar

Mehmet Topal'a Silahlı SaldırıMehmet Topal'a Silahlı Saldırı 1

#Fenerbahçe’nin Resmi Sitesinden Olaya İlişkin Yaptığı Açıklama
Çirkin Bir Saldırı Daha…

4 Nisan 2015 tarihinde Rize deplasmanı dönüş yolunda kafilemize yapılan menfur silahlı saldırının ardından, bugün öğlen saatlerinde futbol takımımızın oyuncusu Mehmet Topal’ın aracına, oyuncumuz araç içerisindeyken silahlı saldırı düzenlenmiştir.

Takımımızın Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı sabah idmanının ardından, oyuncumuz Mehmet Topal evine giderken, Samandıra gişelerine gelmeden hemen önce kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanmıştır.

Oyuncumuz bu silahlı saldırıda aracının camlarının kurşun geçirmez özelliği sayesinde  büyük bir şans eseri yara almamıştır.

Bu saldırı silahlı bir terör eylemidir. Ard arda gelen bu saldırıları şiddet ve esefle kınıyoruz.Fail  ya da faillerin en kısa süre içinde bulunup adalet önünde hesap vermelerini bekliyoruz.

Daha önce de faciadan şans eseri kurtulan futbol takımımızın yaşadığı silahlı saldırının aydınlatılmasına yönelik başvurularımızın hala sonuçlanmamasını manidar bulmaktayız.

Tüm devlet birimlerini, yaşadığımız terör saldırılarının aydınlatılması konusunda tekrar göreve davet ediyor, oyuncumuz Mehmet Topal ve Ailesi’ne  ve tüm Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Kaynak: FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir