Kolay Saç Modelleri Önerileri – Resimli Örnekler

277250

Bugün saçımı nasıl yapsam? Her gün yaşadığınız sorunlardan biri mi? Tabi bu durum herkes için geçerli olmayabilir. Bazılarımız saatlerce uğraşırken bazılarımız saçını 2 saniyede toplar evden çıkar. Peki uğraşmayı sevmeyenlerin de şöyle kolayca yapacağı bir saç modeli yok mudur? İşte bu noktada karşımıza alternatif olarak kolay saç modelleri çıkıyor. Vakit nakittir diyen insanlar için zamandan tasarruf ettiren kolay saç modelleri bir hayli önem kazanıyor. Aynı zamanda hızlıca hazırlanıp okula gitmek isteyenler için de okul saç modelleri avantaj kazandırıyor.

Kolay Saç Modelleri Örnekleri

Biz elimizden geldiğince birbirinden pratik saç modelleri sunduk. Ayrıca saç dökülmesi, saçım seyreliyor veya saçlarıım daha gürleşse gibi aklınızdan geçen  bazı konular varsa mutlaka siz ziyaretçilerimizin saç dökülmesini önlemek, olan saçlarınızın daha gür ve sağlıklı herkesi imrendirecek bir hal alması için “Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?” yazımızı incelemenizi kuvvetle öneririz, bu yazımızda en sağlıklı saçlara kolay ve pratik yoldan ulaşmanızı sağlayacak doğal saç bakım kürlerini, bitkisel çözümleri bulabilirsiniz. Umarız beğenirsiniz…

#1 Salınık saçtan haz etmeyen, bana toplamak daha çok yakışıyor diyenler için.

Bu kolay ve pratik modeli son yıllarda düğün saçı olarak bile kullanan nice genç kız var. Aynı zamanda spor bir kombinin üstüne de uyum sağlıyor. Pratik saç modelleri listemizin nadide parçalarından biri. 🙂

 

#2 Balerin topuzu sevenlere fiyonk detayı.

Hem pratik hem şirin. Saçlarınızı toplayıp saçınızı üçüncü çıkarışınızda yarım çıkarıyor o topuzu ikiye bölüyor ve üstünden kalan saçınızı geçiriyorsunuz. Alın size alımlı bir fiyonk !

 

#3 Fiyonklu topuzu seven arkadaşlar için farklı bir seçenek.

Kolay saç modellerinde bir başka stil, pratikmodel önce saçlarınızı baş aşağı sallıyor tersten balık sırtı örüyorsunuz, gerisi aynen fiyonk topuz modeli.

#4 Balık sırtı saça at kuyruğu. Çok pratik ve farklı

Gece eğlenmek için dışarı çıkarken kolayca yapılabilecek bir model. Balık sırtını alttan toplamak saçı cici bici olmaktan çıkarıp modern hale getirmiş.

#5 Kasnak modeli de denen bu model size farklı bir hava katacak.

Saçınızın üst yanından başlayıp yana doğru balık sırtı örerek başladığınız yere kadar devam ediyorsunuz.

#6 Salaş model sevenler için hoş bir model.

Kır düğünü yapacak bayanlar gelinliğin üstüne çiçekli şirin bir tacı bu tarz bir saça takıldığında harika görünecektir. Bunun dışında okula giderken de rahatlıkla kullanılabilecek okul saç modelleri arasında yer alır.

#7 Saç örgüsünü açarak saçlarınızı daha gür gösterebilirsiniz. üstelik çok pratik.

Şık sırtı açık bir gece kıyafeti üzerine iyi gidebilecek bir model. Alttan topuz şık olduğu gibi içinde örgü barındırdığı için aynı zamanda şirin de görünüyor.

#8 Saç kuyruğuyla balık sırtı örülerek yapılmış bu topuz çok ilgi görüyor.
Kolay Saç Modelleri

Göründüğü kadar zor olmayan bu model minik kızların düğün saç modeli olarak da şirinlik abidesi aynı zamanda tam bir okul saç modelleri arasında olan bu kolay saç modelini gündelik hayatta keyifle kullanabilirsiniz.

 

#9 At kuyruğuna farklı bir hava katılmış.

At kuyruğunun daha da havalı görünmesini sağlayan bu model tam bir spor kombini.

#10 Şık bir gece için süper bir fikir olabilecek dağınık ve alttan topuz kolay saç modellerimizden biri.

Ensede duran dağınık ve önden örgülü şirin topuz, şık bir açılışta tercih edilebilecek bir model.

 

#11 Yarım alınan saça fiyonk çok yakışıyor.

Şirinlik abidesi bu modelin yapımı da kullanımı da çok kolay.

 

#12 At kuyruğuna örgü detayı çok doğal bir hava katıyor.
Kolay Saç Modelleri

Sekreter, hostes gibi şık giyinmek zorunda olunan mesleklerde hem rahat hem de kombine uygun bir saç modeli.

#13 Hem şık hem salaş olan bu modeli kolayca yapabilirsiniz.
Pratik Saç Modelleri

Bu kolay saç modelleri arasında bohem bir model olarak ilgi görebilir veya günümüzde dağınık tarzıyla epey sevilen serbest akım takipçisi gençler ve üniversite öğrencileri tarafından pratik saç modeli olarak günlük kullanımda yerini alabilir.

#14 Bir gün önceden saçlarınızı burkun, sonra kıvırcık saçlara merhaba diyin.
Çok kolay saç modelleri ile saçlar kıvır kıvır

Maşa gibi ısı uygulanan cihazlarla saçınızı yakmayın, bir gece öncesinde incecik sarıp ertesi gün kıvırcık saçla uyanın…

#15 Bu kolay saç modeli iseoldukça pratik saçlarınızı ortada iki eşit parçaya ayırıpbu eşit parçaları birbiri içinden geçirip tespit ettikten sonra bu düğümün etrafından dolandırarak kuş yuvası şeklinde  kolay, pratik saç topuz modeli ile bu kolay saç modelini tamamlıyoruz.

27 YORUMLAR

  1. Harika çok beğendim. İstediğim modeli bulabildim. Teşekkür ederim. Dilerseniz bu siteyi de ziyaret edebilir farklı modellere bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here