Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

1585

Ukraynalı sanat yönetmeni Alexey Kondakov, klasikleşmiş tabloların karakterlerini modern yaşamın içine dahil etmiş. Kiev günlük yaşamından aldığı fotoğrafları ve ünlü tabloları birleştiren Kondakov’un çalışmaları oldukça eğlenceli.

 

#1 Öpücük, Francesco Hayez

classical-painting-in-modern-world-2 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#2 Apollon, Nicolas Regnierclassical-painting-in-modern-world-4 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#3 Maddalena, Francesco Furiniclassical-painting-in-modern-world-6 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#4 Davud ve Golyat, Caravaggioclassical-painting-in-modern-world-7 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#5 Büyük Elçiler, Hans Holbein the Youngerclassical-painting-in-modern-world-8 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#6 Kalbin Uyanışı, William Adolphe Bouguereauclassical-painting-in-modern-world-10 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#7 Venus ve Adonis, Luca Cambiasoclassical-painting-in-modern-world-5 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#8 Meleklerin Şarkısı, William Adolphe Bouguereauclassical-painting-in-modern-world-1 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#9 Nymphs ve Satyr, William Adolphe Bouguereauclassical-painting-in-modern-world-13 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#10 Bacchus’un Gençliği, William Adolphe Bouguereauclassical-painting-in-modern-world-14 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

#11 Tahtta Oturan Bacchus, Caesar Van Everdingenclassical-painting-in-modern-world-3 Klasik Resim Karakterleri Modern Dünyaya Yerleşirse Ne Olurdu?

 

Kaynak: Alexey Kondakov

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here