İşte Yeni Need For Speed’in İlk Fragmanı!

1321

Hız tutkusu olan insanların yaşam tarzları daha farklıdır. Yani hayatı daha hızlı yaşamak tam olarak bu olmasa da onun verdiği adrenalin ve coşku başka bir aktivitede bulunamıyor demek ki. Ölüm nedenlerinin büyük çoğunluğu hız nedeniyle oluyor ve nice canlar yanıyor bunun uğruna, bu nedenle asla desteklediğimiz bir şey değil ve bu tarz oyunlar da buna teşvik ediyor… Her araba oyunu tabi ki sizi ralli turnuvasına sokmaya teşvik etmez ama bu oyun başka oyun. Merakla beklenen Need for Speed’in ilk fragmanı çıktı… EA, yeni nesil Need for Speed’in çıkış tarihiyle birlikte fragmanı ve oynanış videosunu da paylaştı. Need for Speed 3 Kasım’da PC, PlayStation 4 ve Xbox ONE platformlarına gelecek.

Tamamen oyun içi görüntülerle oluşturulduğu söylenen videoda oyunun gelişmiş grafikleri ve eğlenceli oynanışı gözler önüne seriliyor.

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

 

Ken Block’un arabasına atlayıp şehrin altını üstüne getirdiği ve polislerle yaşanan aksiyon dolu kovalamacalardan oluşan video, Coolio’nun ünlü Gangsta’s Paradise parçasıyla birlikte oyun severleri iyice gaza getiriyor…

Kaynak: Hürriyet

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir