İslambek Kuat’tan Beşiktaş’a Mesaj

1538

Türkiye; Letonya’ya attığı golle Euro 2016’ya direkt olarak katılmamızı sağlayan bu adamı konuşuyor. Kazakistan’ın Euro 2016 elemelerindeki tek galibiyetinin mimarı İslambek Kuat, ”Türk Milli Takımı’na yardım ettiğim için mutluyum.” dedi. Kazak oyuncu ayrıca Beşiktaş’a da göz kırptı.

https://www.youtube.com/watch?v=xdgzhW__7g4

Hiçbir iddiaları olmamasına karşın Letonya maçına mutlak galibiyet parolası ile çıktıklarını söyleyen Kuat, ”Letonya maç öncesinde tek hedefimiz grubu 5’inci sırada tamamlamaktı. Grup sonuncusu olmak istemiyorduk. Letonya’yı yenerek bu hedefimize ulaştık. Maç öncesinde takımdaki bazı arkadaşlar, ‘eğer bu maçı kazanırsak Türkiyeli kardeşlerimize de yardım etmiş oluruz’ dedi.” ifadelerini kullandı.

”Beşiktaş’ta oynamak isterim.”

Spor Toto Süper Ligi’ni yakından takip ettiğini ve Beşiktaş’ı tuttuğunu söyleyen Kuat, bir gün Beşiktaş’ta forma giyme isteğini dile getirdi. Sosyal medya aracılığı ile Türkiye’den kendisine çok sayıda tebrik mesajları geldiğini de sözlerine ekleyen İslambek Kuat, Türk halkına güzel mesajlarından dolayı teşekkür etti.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir