İnsan Derisi İle Yapılmış Eşyalar Ve Korku Dolu Hikayeleri

5844

Tüyleriniz ürperdi değil mi? Çünkü koyunların yılanların derileri her emrimize ve ihtiyacımıza amade şekilde yüzülebilir ama bizimki ne münasebet? Aslında bir ders gibi geliyor ama altında yatan acımasızlık tabi ki inkar edilemez. Tekrar parmak basmak isteriz bizim için ne kadar vahşet ise hayvanlar için de öyle, olmalı.

#1 Fransız’daki ihtilal sırasında insanlar katledilerek derileri yüzüldü. Bu durumu fırsat bilen tüccarlar da oldu tabi. Çantalar, cüzdanlar ayakkabılar yapıldı.

jcpenny İnsan Derisi İle Yapılmış Eşyalar Ve Korku Dolu Hikayeleri

#2 Jan Ziska adlı kişi ilk protestoculardandı ve ölünce yine ses çıkarmak için derisiyle davul yapılmasını istedi, bu vasiyeti yerine getirildi.

CS-Ziska1 İnsan Derisi İle Yapılmış Eşyalar Ve Korku Dolu Hikayeleri

#3 Louis Antoine adlı kişi yine Fransa’da yaşayan ve aşık olup karşılık bulamadığı kadını öldürterek derisinden yelek yaptırmış kişidir.

Saint-Just-French_anon-MBA_Lyon_1955-2-IMG_0450 İnsan Derisi İle Yapılmış Eşyalar Ve Korku Dolu Hikayeleri

#4 James Allen adlı kişi kendi biyografisini öldükten sonra kendi derisiyle yapılan kitaba bastırmak istedi ve nitekim isteği gerçekleştirildi.

bu-kitaplar-insan-derisinden-insan-derisi-kitap-fransa-1425016 İnsan Derisi İle Yapılmış Eşyalar Ve Korku Dolu Hikayeleri

#5 Henri Pranzini adlı dolandırıcı öldükten sonra ondan nefret eden kişiler, dişlerinden küpeler derisinden sigara kutuları yapmışlardır.

uyuyuyuyuyuy İnsan Derisi İle Yapılmış Eşyalar Ve Korku Dolu Hikayeleri

#6 1876’da Mahnenrolhz adlı bir ayakkabıcı, ölen ve kimsesi olmayan yaşlıların derileriyle ayakkabı yaparak Smithsonian’a gönderdi.

gercek-insan-derisinden-yapilmis-7-esyanin-hikayelerine-cok-sasiracaksiniz5 İnsan Derisi İle Yapılmış Eşyalar Ve Korku Dolu Hikayeleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here