Herkesin Tanıdığı Ama Kimsenin İsmini Bilmediği 10 Oyuncu

5646

Dizi oyuncuları

Kim Kimdir ?

Sezon başlıyor.. Her gün ardarda 3 dizi yayınlayan tv kanallarımız artık yeni yüz bulamıyor. Haliyle her dizi de aynı figüranları, yan rolleri görmek kaçınılmaz.. İşte karşınızda varoluşçuğun dışavurumu tadında her kanalda her dizide yer alan, yüzlerine başrollerden daha çok aşina olduğumuz ama ismini dahi bilmediğimiz 10 oyuncu.. Bilemeyiz belki de yeteri kadar yakışıklı/güzel olmadıkları veya sansasyonel magazin haberleri ile karşımıza çıkmadıkları içindir..

 

#1 Kemal Kuruçay

kemal-kurucay-biyografisi-886

Sit-com’ların inanılmaz ismi Kemal Kuruçay.. Yıllarını Tv sektörüne vermiş abimizin ismini daha önce duyan var mı?

 

#2 Suat Sungur

suats2

İsmini Avni sanıyordunuz değil mi? O ki sihirli güçlerin farkında olan, gözleriyle gören ama kimseyi inandıramayan adam.. Yine de diğerlerine nazaran tanınabilecek bir oyuncu.

 

#3 Erdem Baş

erdem-bas-1

Tatlı mı ne bu yaaaa??? Yine komedi dizilerinin tatlı masum herifi Erdem Baş.. Seviyoruz kendisini.

 

#4 Cengiz Küçükayvaz

l-cengiz-kucukayvaz-a9cbc062

Oynadığı film sayısı kaç kim bilir? Kahpe Bizans kendisiyle güzeldi.. Yeni Hababam Sınıfı’nın en dikkat çekenlerindendi. Şimdi nerelerde bilinmiyor.

 

#5 Hüseyin Avni Danyal

131728

Tiyatro severler kendisini tanıyacaktır ama ülke olarak tiyatro sevmediğimiz için Hüseyin Avni Danyal’da bu listeye girebilir. Kurtlar Vadisi ile herkesin tanıdığı bir sima haline gelen Danyal bir çok filmde de yer aldı.

 

#6 Ömür Arpacı

omur-arpaci

Türk televizyonlarının laz kontenjanını tek başına dolduran bu adamı tanımayan yoktur herhalde? Avrupa Yakası’nda devleşen performansına Yalan Dünya’da devam eden bu sanatçının ismini kaç kişi biliyor?

 

#7 Umut Oğuz

i

Adanalı dizisi ile yıldızı parlayan bu abimiz de yolda görsek, “şeyy eee lan bi dizide oynuyodu bee” diye tanımaya çalışacağımız bir ünlümüz.

 

#8 Yasemin Conka

11836-2

Emekçi ablamız, kaç dizi eskitmiş, kaç sinema filminde rol almış.. Ama Yasemin Conka denildiğinde , “haa şu İkinci Bahar’da ki dimi?” diyen kaç kişi var?

 

#9 Ferdi Akarnur

dizi-setinde-ahlaksiz-teklif-5_b

Çocuklar Duymasın’ın aksi dedesi Ferdi Akarnur. Bu başarılı tiyatrocumuzu da görüpte tanıyacak , ama ismini bilemediği için seslenemeyeceğiz.

 

#10 Necmi Yapıcı

necmi_yapici_51305847-H590

Oynadığı her dizide zıpır genci canlandıran, rolüne sadık kalıp gerçek hayatta da yaşlanmayan über insan. Necmi Yapıcı..

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir