Google Play Store’da İndirime Giren Uygulama ve Oyunlar

1281

Google Play Store 2 TL olan minimum oyun ücretlerini birçok ülkeden sonra Türkiye’de de düşürdü. Artık en düşük fiyatlar 59 kuruştan başlıyor. Sizler için fiyatı düşen uygulama ve oyunları listeledik, kaçırmadan satın alma imkanına hala sahipsiniz.

#1 Space Grunts (20 Kuruş)space-grunts-500x313

Haftanın Fırsatı olarak indirime giren Space Grunts, oldukça basit şekilde hazırlanmış bir strateji oyunu. 2476 yılında, Dünya’nın Ay üzerine kurduğu üslerden birinde sorun meydana gelmiş. Kahramanımız da gelen yardım sinyalleri üzerine neler olup bittiğini anlamaya ve sorunu çözmeye çalışıyor.

#2 Kingdom Rush Frontiers (59 Kuruş)Kingdom-Rush-Frontiers-Gameplay-sample-5-500x300

Strateji kategorisinde bulunan bu oyunun konusu “kule savunma“. Benzerleri arasında en eğlenceli ve kaliteli olan oyun sanırım Kingdom Rush serisi. 59 Kuruş böyle bir oyun için gerçekten çok düşük bir fiyat. Strateji severler kaçırmasın derim.

#3 Not Defteri + (59 Kuruş)notepad-plus-b565fb-h900-500x799

Apalon Apps‘in geliştirdiği “Not Defteri +” uygulaması çok kolay kullanıma sahip. Birçok kalem ve renk ayarı bulunmakta. Ayrıca, not yazmak dışında çizim de yapabilirsiniz. Notlarınız için şifreleme özelliği de unutulmamış. Fiyatı artmadan önce bu uygulamayı kaçırmamanızı tavsiye ederim.

#4 Earn to Die (59 Kuruş)unnamed-500x281

Earn to Die zombilerden kaçmaya çalıştığınız bir yarış oyunu. 8 farklı araç kullanabildiğiniz oyunda, araçları modifiye etmeye ve zombilerden olabildiğince kurtulmaya çalışıyorsunuz. Fiyatına göre “idare eder” diyebilirim.

#5 Lost Journey (59 Kuruş)maxresdefault-2-500x375

Çin’de “2014 Imagine Cup (Hayal Etme Kupası)” ödülü kazanan oyunda keşif yapmaya çalışıyorsunuz. Oyun, “En İyi Çin IndiePlay Oyunu” ödülüne aday gösterilmiş. Renkli ve canlı çizimler, oyunun basitliğini örtüp eğlenceli hale getirmiş diyebilirim. Oyunda benim beğendiğim özellikler ise; yerçekimini tersine çevirme ve zamanı değiştirme oldu.

#6 Drive Simulator 2016 (1,99 TL)unnamed-1-500x281

Dualcarbon firmasının geliştirdiği Drive Simulator 2016, adı üstünde simülasyon oyunu. Operatörlük merakını “default” şekilde bünyesinde bulunduran millete mensup biri olarak, bu oyunu seveceğinizi düşünüyorum. Oyun 3 boyutlu tasarlanmış. 15 farklı araç kullanabiliyorsunuz. Havaalanı, Depo, İnşaat, Tersane ve Kurtarma modlarından dilediğinizi oynayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın