Gizli Aşkınızın Yanlışlıkla Aylar Önceki Fotoğrafını Mı Beğendiniz? İşte Bu Şapşikliği Kurtarmak İçin 3 Çözüm

1589

Akıllı telefonların süper yanları var kabul, ancak bazı yönleri de var ki bir anda tüm yüzünüz kıpkırmızı oluverir ve ne yapacağınızı şaşırırsınız. İşte bunlardan bir tanesi de hoşlandığınız kişinin aylar önceki fotoğraflarına bakarken yanlışlıkla beğenmeniz. Ee tabi dokunmatik telefon mağdurları bu durumu çok yaşamıştır. Özellikle de bu sosyal medyaya ayak uydurma dönemlerinde… Ben hiç yaşamadım diyorsanız da siz yine de bize kulak verin çünkü her an başınıza gelebilir.

#1 Öncelikle sakin olun ve usulca o fotoğraftan ilk fotoğrafa olmak üzere 3 fotoğrafını daha beğenin. Böylece dikkat çekmezsiniz ve öylesine fotoğraflarına bakıyormuşsunuz havası verirsiniz.

eyvah-annem-beni-twitterda-takip-ediyor

 

#2 Eğer beğendiğiniz fotoğrafta bir hashtag/etiket bulunuyorsa siz de o etiketi kullanarak hemen bir fotoğraf paylaşın ve sizin sanki o etiket sayesinde fotoğrafı görmüş ve o şekilde beğenmiş olduğunuzu düşünsün.

646_1288

 

#3 Bir başka yol da hiç bir şey yapmamaktır. Böylece onun her fotoğrafına baktığınızı ve beğenme cesaretinizin de olduğunu düşünerek size bir şans verebilir.

nina_tapandose_boca

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir