Game Of Thrones Setine Kısa Bir Yolculuk Yapmak İster Misiniz?

2027

Yazın sonlarına yaklaştıkça dönem dizilerinin yeni sezonları için de kollar sıvandı. İzleyiciler merakla yeni bölümleri bekliyor ve haberleri pür dikkat takip ediyor. Game Of Thrones dizisinde figuran olmak için 3 bin 500 kişi sıraya girdi.

#1 3 bin 500 kişiden figüran olmaya hak kazanan isim sıkı bir Game Of Thrones hayranı olan Filipe Ferri.

got21

 

#2 İspanya’da “Game Of Thrones dizisinde rol almak ister misiniz?” yazısı üzerine başvurular anında binleri buldu.

30908249

 

#3 Figüran olmaya hak kazanan isimlerden biri olan Ferri, günlük 35 euro karşılığında 5 gün boyunca Dubrovnik’teki sete gitti.

30908248

 

#4 Ferri, kral Joffrey karakterinin düğün yemeği ve vurulma sahnelerinde rol aldı.

30908247

 

#5 Ferri, sette yaşadıklarını izleyiciyle paylaştı:

“Sette geçirdiğim 5 gün inanılmazdı. Sabah saat 4’te buluşma noktasından alınıyor ve akşam 7’de alındığımız yere geri bırakılıyorduk. Her şey çok heyecan vericiydi. Uzun bekleme saatleri bile benim için hiç sorun olmadı. Bütün günü o inanılmaz kostümlerin içinde geçiriyorduk. Çevremde asil adamlar ve kadınlar, askerler, hizmetkarlar ve uşaklar geziyordu.” diye anlattı.

30908245

 

#6 Gerçek mi dizi mi ayırt edemediğim oluyor diye belirten Ferri ekliyor:

” Bir noktadan sonra her şey gerçek gibi geliyor. Buna inanmaya başlıyorsun. Aslında korkutucu bir durum… Ama aynı zamanda son derece eğlenceli de. Aklınız Ortaçağ’da olduğunuza dair bir yanılgıya düşüyor ama şöyle bir kafanızı çevirdiğinizde, görüyorsunuz ki Ortaçağ kılığındaki uşak iPhone ile oynuyor!”

game-of-thrones-5-sezon-resimleri8

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir