Facebook’ta Kimler Sizi Arkadaşlıktan Sildi?

5672

Facebook artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından. Öyle ki herkesin, küçük de olsa kendi çevresine göre bir medya kanalı var olmuş oluyor. Arkadaşlarıyla sohbet edebiliyor, fotoğraflarını beğenebiliyor ya da yorum atabiliyor. Hatta halk ayaklanmalarına ve devrimlere bile aracı oldu “facebook”.

facebook_2 Facebook’ta Kimler Sizi Arkadaşlıktan Sildi?

Hal böyle olunca, facebook arkadaşlıklarının da bizler için günlük arkadaşlıklardan bir farkı kalmadı. Hatta günlük hayatta tanımadığımız insanlarla bile facebook’ta arkadaş olmak de ve etkileşimde bulunmaktayız.

Facebook’ta Kimler Sizi Arkadaşlıktan Sildi?

Kullanıcılar olarak arkadaşlıklarımıza önem verip bazen de bizi kimlerin arkadaşlıktan çıkardığını merak etmek sanırım doğamızda var. Facebook öncesi dönemde de “msn messenger” kullanıcısıyken bunun yollarını araştırıyor ve yeni yollar öğreniyorduk. Peki facebook’ta hangi arkadaşlarınız sizi arkadaş listesinden çıkarmış merak ediyor musunuz? İşte bu uygulama tam da size göre!

Who Deleted Me on Facebook

Screenshot_8 Facebook’ta Kimler Sizi Arkadaşlıktan Sildi?

Pek çok facebook kullanıcısının cevabını aradığı “Acaba beni kimler sildi?” sorusuna nihayet bir yanıt geliştirilebildi. Who Deleted On Me Facebook adlı uygulama Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlarda ve internet tarayıcılarında kullanılabiliyor.

Uygulamayı telefonunuza ya da tarayıcınıza kurduktan sonra facebook hesabınıza giriş yaparak kimlerle arkadaş olduğunuz taranıyor. Uygulama arkadaş listenizi aklında tutarak   bu andan itibaren sizi kimlerle arkadaş oldunuz, sizi kimler sildi ve hangi arkadaşlarınız hesabını dondurdu gibi sorularınız için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Screenshot_9 Facebook’ta Kimler Sizi Arkadaşlıktan Sildi?

Benzer bir uygulama olan “Who Unfollowed Me” de twitter için yapılmıştı. Bu uygulamanın da facebook kullanıcıları arasında rağbet göreceği umuluyor. Eğer telefonunuza indirme konusunda güven problemleri yaşıyorsanız, bilgisayarda kullandığınızı internet tarayıcınıza da kurarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki linklere tıklayarak telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza uygulamayı kurabilirsiniz.

Android, iOS, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here