Enrique Iglesias’ın İstanbul Konseri ve Ekstrem İstekleri!

1462

Sex & Love turnesi kapsamında Enrique Iglesias‘ın yolu İstanbul’a da düşüyor.

Dünya çapında dudak uçuklatan albüm satışları ve onlarca Grammy ödülünü almasıyla beraber kendisini defalarca kez ispatlamış olan Iglesias İstanbul’da sevenleri ile buluşuyor.

UNILIFE ve VolumeUp organizasyonuyla, 19 Ağustos akşamı KüçükÇiftlik Park’ta beğenilen sahne sovları ile yerini alacak.

‘’Rhythm Divine’’, ‘’Bailamos’’,’Hero, Tonight’’ (I’m Lovin’ You), ‘’I like It’’, ‘’Dirty Dancer’’, ‘’I’m a Freak’’ gibi hitlerinin de yer alacağı biliniyor.

Iglesias Türk hayranlarına ; “Merhaba Türkiye, Ben Enrique Iglesias 19 Agustos’ta İstanbul’da çok özel bir şov için bir arada olacağız. Sakın kaçırmayın” açıklamasında bulundu.

Bir de tanıtım videomuz var :

 

Ayrıca Iglesias kulisinde görmek istediği şeylerle gündeme geldi.

Kulisindeki tüm içecekleri oda sıcaklığında isteyen Iglesias, bu kez konser öncesi hastalanmamak için tedbirini almış görünüyor. En çok konuşulan isteği ise sadece Güney Pasifik okyanusunda bulunan Fiji Adaları’nın üzerine yağan saf yağmur suyundan elde edilen su markası dışında herhangi bir markadan su içmeyeceği konusunda idi. Sanatçının kulisinde servis edilecek meyvelerin de tropikal olması ve kesilmeden hazır edilmesi de istendi.

Konserden bir gün önce boğaz manzaralı otelinde konaklayacak olan  Iglesias, özel güvenlik ekibi eşliğinde bir de kapalı çarşı turu istedi.

Konsere katılmanızı ise şiddetle öneririz. 🙂

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir