En Pahalı 7 Araba Jantı

4719

Herkes bir arabasının olmasını ister, güzel araba hayalleri kurar ve kimisi de hayallerini gerçeğe dönüştürür. Ama en çok kararsız kaldığımız konulardan birisi aracımıza hangi jantı almamız gerektiğidir. Bugün dünyada en pahalı 7 jant modelini sizlere sunacağım.

#1 Ace Executive Black

Ace Executive Black En Pahalı 7 Araba Jantı

Lüx sedan tipi araçlarda, spor araçlarda ve kamyonlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu araç jantları yüksek kalitede el işçiliği ile dizayn edilmiştir. En pahalı 7 jant listemizde en ucuz olan bu jantlar günümüz dolar kuruna göre yaklaşık olarak 4,120 Türk lirasıdır.

#2 Dub

dub En Pahalı 7 Araba Jantı

Dub, birkaç market öncüsü tarafından tercih edilen ve gösteriş amaçlı kullanılan bu jantlar özellikle krom veya mat siyah olarak tercih edilmektedir. Lüx sedan tarzı araçlara, lüx kamyonlara veya spor araçlara takılan bu jantların boyutları kişinin isteğine göre değişmektedir. Fiyatı ise yaklaşık olarak 5,100 Türk lirasıdır.

#3 Vossen

vossen En Pahalı 7 Araba Jantı

Dünya’da oldukça kalifiyeli bir isme sahip olan bu jant, çoğu spor araç sahibi tarafından da tercih edilmektedir. En çok replikası olan jantlardan birisi olmakla beraber oldukça gösterişli ve özel bir jant çeşididir. Yaklaşık fiyatı ise 7,500 Türk lirasıdır.

#4 Asanti

asanti_newwheel_22x10-1310-798-00-10001 En Pahalı 7 Araba Jantı

Oldukça güçlü ve yüksek kalitede olan bu jantlar genellikle lüx SUV tarzı araçlarda kullanılmaktadır. Günümüz fiyatı 10,500 Türk lirasıdır.

#5 GFG

gfg-forged-cliff-black-center-chrome-lip-wheels-01-1000x1000 En Pahalı 7 Araba Jantı

Üst düzey performans aracı olan bu jantlar egzotik süper araçlarda görünmektedir. GFG, performans ve modifiyenin en güzel kombinasyonlarından birisidir. Günümüz fiyatı 11,400 Türk lirasıdır.

#6 Lexani Forged

#6 Lexani Forged En Pahalı 7 Araba Jantı

Düşük ağırlıkta üretilen bu alaşım jantlar, oldukça hafif, füturistik ve bir o kadar da pahalıdır. Bu jantı üreten firma 1996’dan beri sektörde zirvededir. Günümüz fiyatı 12,000 Türk lirasıdır.

#7 Nutek

nutek En Pahalı 7 Araba Jantı

Nutek jantlar, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilir ve özel sahibi tarafından tasarlanır. Seramik, Karbon-Fiber gibi kompozitlerle üretilen bu jantın fiyatı günümüzde 18,000 Türk lirası civarındadır.

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here