Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

2717

Geçtiğimiz günlerde basında Galatasaray’ın İbrahimovic transferini tamamladığına yönelik açıklamalar yapılmıştı. Bunun üzerine İbrahimovic’in “gideceğim takım çok sürpriz olacak” açıklamaları sarı kırmızı taraftarı iyice heyecanlandırmış ve gelmesine kesin gözü ile bakılmıştı

Tüm bu karmaşanın içerisine spor yorumcularının İbrahimovic’in geleceği gün ve saate kadar bilgiler vermesi, tweetler atması ve hatta formalar hazır denmesi camiayı iyice heyecanlandırmış ve gözler Galatasaray’ın yapacağı resmi açıklamaya çevrilmişti.

Çok geçmeden Galatasaray başkanı Dursun Özbek konu ile ilgili açıklamalar yapmış ve taraftarın yine öfkesini kazanmıştı. Dursun Özbek’in açıklamasına göre “transfer politikamız da ismi geçen oyuncunun olmadığı ve mevcut kadronu yeterli olduğu, Hamza Hocanın istemesi halinde bütçe geleninde başka oyuncular düşünüleceği” sözleri taraftar cephesini pek de memnun etmemişti.

Bu sözler sonrasında sosyal medyada farklı taraftar grupları tarafından hazırlanan capsler gündeme bomba gibi düşmüş ve tabi ki sarı kırmızılı camiayı epey bir kızdırmış görünüyor.

# 1

BBlo8nl Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 2

BBlo8nv Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 3

BBloaXO Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 4

BBlodnI Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 5

BBlog0q Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 6

BBloiAL Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 7

BBloiAO Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 8

BBlol7F Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 9

BBlonJp Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

# 10

BBloqgM Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here