Dursun Özbek’ten İbrahimovic Açıklaması

2903

Geçtiğimiz günlerde basında Galatasaray’ın İbrahimovic transferini tamamladığına yönelik açıklamalar yapılmıştı. Bunun üzerine İbrahimovic’in “gideceğim takım çok sürpriz olacak” açıklamaları sarı kırmızı taraftarı iyice heyecanlandırmış ve gelmesine kesin gözü ile bakılmıştı

Tüm bu karmaşanın içerisine spor yorumcularının İbrahimovic’in geleceği gün ve saate kadar bilgiler vermesi, tweetler atması ve hatta formalar hazır denmesi camiayı iyice heyecanlandırmış ve gözler Galatasaray’ın yapacağı resmi açıklamaya çevrilmişti.

Çok geçmeden Galatasaray başkanı Dursun Özbek konu ile ilgili açıklamalar yapmış ve taraftarın yine öfkesini kazanmıştı. Dursun Özbek’in açıklamasına göre “transfer politikamız da ismi geçen oyuncunun olmadığı ve mevcut kadronu yeterli olduğu, Hamza Hocanın istemesi halinde bütçe geleninde başka oyuncular düşünüleceği” sözleri taraftar cephesini pek de memnun etmemişti.

Bu sözler sonrasında sosyal medyada farklı taraftar grupları tarafından hazırlanan capsler gündeme bomba gibi düşmüş ve tabi ki sarı kırmızılı camiayı epey bir kızdırmış görünüyor.

# 1

BBlo8nl

# 2

BBlo8nv

# 3

BBloaXO

# 4

BBlodnI

# 5

BBlog0q

# 6

BBloiAL

# 7

BBloiAO

# 8

BBlol7F

# 9

BBlonJp

# 10

BBloqgM

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir