Çokça Sevdiğimiz Dizi ve Film Karakterleri Ya Game Of Thrones’ta Hane Olsalardı?

1979

O bir fenomen. Milyonların çılgınlar gibi gerek kitaplarını okuduğu ya da dizi bölümlerini takip ettiği Game Of Thrones’tan bahsediyoruz. Çıkan her bölümü olay olan ve sezon finalleriyle izleyicisini neredeyse 1 yıl soluksuz bekleten fenomen diziye bir kaç tane tanıdık hane ekleseydik nasıl olurdu? Olaylar nasıl gelişirdi ufak tefek öngörülerimiz olsa da tam kestiremiyoruz ama katılan haneler nasıl temsil edilirdi az biraz fikrimiz var.

#1 Wayne Hanesi

1

Wayne Ailesi. Daha doğrusu Batman ailesi. Büyük ihtimalle tüm son teknolojiye sahip olup, Bolton ailesi tarafından kuyusu kazılmak istenilirdi. Ama Wayne ailesinin fertleri en dipten çıkıp tekrar egemenliğini ilan ederdi.

#2 Baggins Hanesi

2

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit ile gönlümüze taht kuran bir aile. Zaten onlar böyle bir zaman aralığına az biraz alışkın. Yine keyiflerine ve iştahlarına düşkün olurlardı ama bir görev oldu mu en önde de onlar giderdi.

#3 Spock Hanesi

3

Mr. Spock. Uzay Yolu’nun sevilen 2. kaptanı. Teknik konularda uzman olduğu kadar da mütevazi olan Spock büyük ihtimalle çoğu haneden ayrı bir rota çizerdi.

#4 Ketchum Hanesi

4

Ketchum Hanesi. Özel yetenekli ve aşırı hırslı bir haneden bahsediyoruz. Sanırız ki bu hane hayvanlarla olan ilişkilerinden dolayı “Varg”larla yakın bir benzerliğe sahip olurlardı. Bir de her haneden önce elektrik buraya gelirdi.

#5 Rogers Hanesi

5

Kaptan Amerika’nın Hanesi. En güçlü, en kudretli savaşçıların çıktığı ve savaş taktiklerinde de bir o kadar başarılı bir hane olurdu diye tahmin ediyoruz. Kolay kolay yenilmeyip, herkesin gözde müttefiki olurlardı.

#6 Parker Hanesi

6

Büyük güç büyük sorumluluk getirir. Bu hanedan da bunun farkına vararak bütün hanelere aynı uzaklıkta ve samimiyette olup, barış için en önemli adımları atar aslında.

#7 Banner Hanesi

7

Ölmeyen hanedan. Bu hanedana kumpas kurmak cidden yürek ister. Düşünsenize bir komplo kuruyorsunuz, tam yok oldular derken oradan yeşil bir dev gelip sizi bitiriyor. Sorarız ki hani kale ya da silah korur sizi?

#8 Sparrow Hanesi

8

En eğlenceli hanelerden biri olur herhalde. Kıvrak zekaları sayesinde önemli bir müttefik olup, denizdeki başarılarıyla da her yerde kendisinden övgüyle söz ettirirdi.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir