Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta

2420

Teknolojinin her geçen gün ilerlediği adeta çığır açan bir çağdayız öyle ki sanal gerçeklik gözlükleri, yapay zeka vs bir kaç sene öncesine kadar sadece bilim kurgu filmlerinde görebileceğimiz türden şeyler idi. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Çinliler tabi ki yeni ürünleri de taklit etmeye başladılar. Şimdi gelin Çinlilerin ürettiği en son replika (çakma da denir) ürünlere göz atalım.

# GooPhone i6

BBkncGx Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son NoktaTürkiye’de yaklaşık 3.000 TL civarlarında bir satış rakamı olan iPhone 6 ile birebir aynı kasaya sahip olan bu telefona 500 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. (Yalnız içerisinden ne çıkar bilemiyorum, güvenemiyorum da)

# Sunbucks Coffee

BBkn2gB Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Türkiye’de ki gibi acaba ellerinde bardak, güneş gözlüğü, o hava oluyor mu acaba)

# Michaelsoft Binbows

BBkn7s2 Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Windows 10’a rakip olabilecek tek işletim sistemi Binbows indirmek isteyenler Çin’e)

# Aeppe

BBkmX6X Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Steve Jobs’un kemikleri sızlıyordur şimdi…)

# Adadis

BBkncGQ Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Türkiye’de farklı versiyonlarına da şahit olmuştuk ya da ben oldum. Beni yalnız bırakmayın)

# Nkie

BBkn4Sj Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Kendimi bir an Beyazıtta hissettim, “abi bak orcinaliylen arasında hiç fark falan yok”)

# Google

BBkn7sg Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Google tuvalet kâğıtları, aradığınız her şey onda; sloganı ben buldum açılın)

# Anmani

BBkn7sh Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Olum saçmalama ne armanisi ya anmani bu yeni farklı marka aa)

# Pizza Kulesi

BBknfgV Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son NoktaHer ülkeden bir şey alan Çinliler boş durmayarak İtalya’nın Pizza Kulesine de el atmışlar. (Türkiye’den ne aldınız çabuk söyleyin, Rıza baba bunlar tam bir pislik çıktı)

# Pizza Huh

BBkn7st Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Sınırsız menüsü varsa okul arasında ben yine giderim, ne yaparsın öğrencilik işte)

# Sinema Sektörü

BBkncHd Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son NoktaSinema sektörüne de el atan Çinliler oyuncular hariç filmin birebir aynısını çekmişler (filmi izleyince dejavu oluyorsun)

# FaceFood

BBkna5N Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Bu abinin olayı çok yanlış anladığı bariz belli)

# Lokasta

BBkn7sB Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Fotoğrafa 5 saniye bakınca Eminönünde ki “obi lakost var vereyim mi” diyen eleman beliriyor.”

# Mitusbishi

BBkn7sH2 Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Update geldi olum sen bilmiyorsun, ne çakması)

# Hugu Boos
BBkmZH4 Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta# Cuggi

BBkna6H Çin Malı Taklit Ürünlerde Gelinen Son Nokta(Bence iki türlü de isim çok şekil)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here