Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

6661

İnsanlar her gün burç yorumlarını ilgiyle incelerler. Bazı insanlar için karşısındakinin burcu onun bütün özelliklerinden daha önemlidir. Onları burçlarına göre değerlendirirler ve burçlarına göre yargılarlar. Burçların iyi özelliklerinin yanı sıra kötü özellikleri de vardır. Bu özelliklerden bazıları yaka silktirecek kadar kötü bulunur. Bakalım bunlar neler?

#1 KOÇ BURCU
 koc-burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

En egolu burçtur. Ego tatmini için yapamayacağı yoktur. Karşısındakini kırmaktan hiç çekinmez ve fıtratında af dilemek diye bir şey yoktur. İnsanları beğenmez ve çok bencildir. Ukalalıklar yaparak millete akıl verir bilmişlik taslar.

#2 BOĞA BURCU
 Boga-Burcu1 Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Çok ağırkanlıdır. İteklemeyle yürür. Söylenileni zor anlar defalarca tekrarlaman gerekir.

#3 İKİZLER BURCU
 ikizler-burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Uzak durmanızı tavsiye ederiz. Dedikoduya yaşar adeta. İki yüzlü, riyakar ve yalancıdır.

#4 YENGEÇ BURCU
 yengec-burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Yengeçler karizmatik ve başkalarının sorunlarına duyarlı görünmeye çalışan, yapmacık tavırlarda bulunan tiplerdir. Yaptıkları bu tatlılıklara aldanmayın. Tembeldirler biraz da saftırlar. Kandırılmaları çok kolaydır yani biraz salaktırlar.

#5 ASLAN BURCU
 aslan-burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

En büyük zaafları kendilerini kusursuz ve mükemmel sanmalarıdır. Çevresinde dalgaya alındıklarının farkında bile değildirler. Eleştiriye hiç gelemezler. Kendi ütopyaları vardır. En iyisi onları kendilerine bırakmaktır.

#6 BAŞAK BURCU
basak-Burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Ayrıntılar içinde boğulurlar. Başlarına ne gelirse titizlikten gelir .Diliyle adeta yılan gibi sokar. Huysuz ve ruhsuzdurlar.

 #7 TERAZİ BURCU
 terazi-burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Başka bir dünyadan gelmiş gibi yaşarlar. Hiçbir işi beceremezler aylak aylak gezerler. Güzel olmak için kendilerini yırtarlar. Dengesizdir.

#8 YAY BURCU
 yay-burcu2 Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Hayata tozpembe bakmaya çalışan ,her şeye gülmeye çalışan tiplerdir. İşsiz güçsüz takımının öncüsüdür. Genellikle alkoliklerdir.

#9 AKREP BURCU
 akrep Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Diliyle değil, kuyruğuyla sokar adamı. Kıskanç, içten pazarlıklı ahlak yoksunu kişilerdir. İkili ilişkilerde hayvansıdırlar. Duygusuzdur hayat amacı yoktur.

#10 OĞLAK BURCU
 Oglak-Burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Duygusuzdur duvara benzer. Hatta bu duvara hakaret olur, duvar bile etkiye tepki verir. Aşırı paracı ve cimridir. Etrafınıza baktığınızda zaten göreceksiniz.

#11 KOVA BURCU
 Kova-Burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Çok atılgan olduğu hep sözde kalır. Yalan onun için amaçlarına ulaşmak için vazgeçilmez bir araçtır. Menfaat uğruna her şeyi yapar. Kendini beğenmiştir. Dedikodusuz duramaz.

#12 BALIK BURCU

balık-burcu Burçların Yaka Silktiren Özellikleri

Hiçbir şeyden anlamaz. Balık hafızalıdır ağzındaki ekmeği al ne olduğunu anlamaz. Hayallerden normal dünyaya dönmeyi unuturlar. Söyleyecekleri , konuşacakları pek bir şey yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here