Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

66063

Yazın geldiğinin ilk müjdeleyicisi yeşil eriğin sokak tezgahlarına inmesi, ikincisi de bütün mağazalarda yazlık aksesuvarların ve bandana modelleri ve çeşitlerinin yerini alması. Hele ki bu sene neredeyse bütün mağazaların aksesuar bölümleri renk renk, çeşit çeşit bandanalarla dolu. Bandana Modelleri farklılık gösterdiği gibi bağlama yöntemleri de kişiden kişiye hayat tarzını yansıtacak şekilde değişken olabiliyor. Bandana birkaç manevrada bağlanan saçı tamamen kapatabildiği gibi bir topuzun etrafını çevreleyen veya saç modelinin bizzat içinde yer alan farklı stiller veya bandana bağlama yöntemi ile hazırlanabilir. Bir motorcu protestliğinde veya bir country tarzında onlarca popüler bandana modelleri ve bağlama yöntemleri özellikle Amerikan moda tasarımcıları tarafından on yıllardır kullanılmaktadır. Rüzgara meydana okuyan hızlı bir motorda veya deniz kenarında rüzgarın alabildiğine uğuldadığı Alaçatı’da sımsıkı bağlanmış kendinden emin bandana modelleri ile hem kendinizi istediğiniz şekilde ifade edebilir hem da bu kolay ve hesaplı aksesuarınızı her zaman keyifle kullanabilirsiniz artık.

Bu yılın trend bandana bağlama yöntemleri nedir? derseniz ve 2017 yazında genç kızların değişik bağlama stilleriyle farklılıklarını ve tarzlarını ortaya koyacağının kesin olduğunu ve şimdiden klasik ve retro bağlama şekilleri yanında farklı yeni ve modern bandana bağlama yöntemlerinin popüler olduğunu söylemeliyim. Fakat büyük bir problem var. Büyük hayallerle aldığımız renk renk, desen desen bandanaları ne yazık ki eve geldiğimizde asla fotoğraflarda gördüğümüz gibi bağlayamıyoruz. Bu haliyle birkaç denemeden sonra hayal kırıklığı ve akabinde umutsuzluk ile birleşip bir çoğumuzun evini geçmiş senelerde hevesle alınmış fakat aşağıda ki resimlerde ki güzel şekillerde bağlanamayan bandana modelleri ile dolu çekmeceler bile olabilir.

Sıkı durun kızlar bu sene o bandanalar evin bir köşesinde atıl olarak durmayacak. Şimdi bilgisayarınızı, bandanalarınızı ve aynanızı alın kendinize en yakışan modeli seçmeye hazır olun.

#1 Boho Bandana Bağlama

boho bandana Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

#2 Saçı Kapatan  Bağlama Yöntemi

butun saci kaplama Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

# 3 Gotik  Bağlama Modeli

gotik bandana Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

Basit Ve Kullanışlı Saç Hilelerini de Görmek İster Misiniz?

#4 Klasik Bandana Bağlama

klasik bandana Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

# 5 Örgülü  Bağlama Modeli

orgulu saç modeli Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

# 6 Perçemli Bağlama

percemli saç modeli Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

#7 Retro Bandana Bağlama

retro tarz Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

# 8  Retro Topuzlu Bandana Bağlama

retro topuzlu Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

#9 Boho Bandana Bağlama
topuzlu saç modeli Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri
Bandana Topuzlu saç modeli ile oldukça uyumlu
#10 Dağınık Saç Bandana Bağlama

bandana modelleri Bandana Modelleri ve Yaz Trendi Bandana Bağlama Yöntemleri

Saç Modası: “Bronde”

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here